Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik Leslie L. Lawrence...

Melyik Leslie L. Lawrence könyvekben volt ez? Már sokat olvastam, újra olvastam, de a legelsőkre nem emlékszem egészen pontosan. Így van négy momentum, ami nem tudom mely könyvekben volt.

Figyelt kérdés
Az egyik, amikor úgy öltek, hogy valami nagy dugattyúba rakták az embereket, és széttrancsírozták. A második, amikor szerepelt Leslie felesége is, és valami kastélyba bezárták őket, az ablakok elé vaslapok mentek és sütögették őket. A harmadik, amikor a föld alatt valami kis falu volt berendezve droglabornak, meg talán valami szerencsétlen később megőrült lányokat is vittek oda. A negyedik, amikor bennszülöttek voltak benne, meg valami nagy olajvezeték?
2012. máj. 21. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
A második a Sindzse szeme, szerintem. A harmadik TALÁN a Láthatatlan kolostor, de ebben nem vagyok biztos. A másik kettőről fogalmam nincs, azokhoz hasonlót se olvastam még LLL-től( azért nem olyan sok könyvén vagyok túl, ez nem jelent semmit :P)
2012. máj. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az elso hirtelen nem remlik. A masodik az biztosan a Gonosz es fekete hercegno.
2012. máj. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A harmadik Holdanyó fényes arca. Szerintem a Gonosz és a fekete hercegnőben nem volt benne Leslie felesége, de a Sindzse szemében meg nem sütögették az embereket. Szerintem a másodikban összekeverted a kettőt. Az elsőt és a negyediket nem olvastam.
2012. szept. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az első az Ördög fekete kalapja. Szerintem. De elég valószínű. :)
2014. ápr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!