Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok tinikönyveket ajánlani?

Tudnátok tinikönyveket ajánlani?

Figyelt kérdés
Tudnátok ROMANTIKUS TINI könyveket ajánlani ahol a szereplő minimum 15 éves ,max 20 éves.Már olvastam az SZJG-t,Tökéletes kémiát,Rubinvöröst,Zafírkéket,de amíg nem jelenik meg az szjg 7 és a smaragdzöld addig milyen könyveket tudnátok ajánlani lánynak?

2012. máj. 18. 18:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nagyon tudom ajánlani az Akit egy angyal megcsókolt könyv sorozatot a második része Angyali oltalom a harmadik Angyalok és emberek, a negyedik Két világ határán romantikus, tinikről szól szomorú szálon fut végig a történet de vége az úgy ahogy szép lesz. Nekem nagyon tetszett.
2012. máj. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

nos lehet hogy ezek nem tinikönyvek de engem levettek a lábamról és tényleg megállás nélkül faltam az oldalakat. Azt ajánlom először csak nézz utánuk és ha felkeltette az érdeklődésedet vágj bele, mert megéri :)

Rebecca James: Gyönyörű bajkeverő

Kate Morton: Felszáll a köd

Jane Austin:Büszkeség és balítélet

Emily Bronte: Üvöltő szelek

2012. máj. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Meg Cabot könyvei
2012. máj. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

hát én lány vagyok, bár az ízlésünk nem tudom mennyire egyezik, de a tökéletes kémiát és a rubinvöröset én is olvastam/jónak tartom szóval:


én inkább fantasyt olvasok, de romantikus:

- szinte bármelyik vöröspöttyös könyv

- mondjuk az urban fantasyvanl nem tudom hogy állsz, de például a csontváros és folytatásai nagyon jók (bár nem csöpög a romantikától, de van benne szerelmi háromszög)

- az éjféli bál is egész aranyos kis mese történet

- a beastly (szépség és szörnyeteg modern verzió) például nagyon aranyos és romantikus

- bíborhajú szintén fantasy de romantikus és áhh kiváló ráadásul magyar hirtelen ennyi jutott eszembe

2012. máj. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kezd előről az SzJG-t. Én is a 7-et várom és előről kezdtem.:D
2012. máj. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
már 3 -szor elolvastam a sorozatot
2012. máj. 20. 09:34
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Cassandra Clare : Végzet ereklyéi trilogia (Csontváros, Hamuváros, Üvegváros, Bukott Angyalok városa) szuperjó, azt hiszem most forgatják a filmet belőle


Becca Fitzpatrick: Csitt,csitt /Crescendo

2012. máj. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 AliceSwan ***** válasza:
100%
Kami Garcia és Margaret Stohl: Beautiful Creatures(Lenyűgöző teremtmények)-valami fantasztikus, romantikus fantasy
2012. máj. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 HappyHippi válasza:
Kelley Armstrong: A szellemidéző( The summoning)1. és 2. része egyik kedvencem nagyon izgalmas és érdekes. Én nem tudtam letenni:)
2012. máj. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

ajánlom: Claudia Gray: Evernight + a folytatásait

Alyson Noel: Evermore + folyatások

Vámpírnaplók sorozat

Marco Tomatis: A világ a te szemeddel

Szurovecz Kitti : Gyémántfiú

Meg Cabot: Neveletlen hercegnő naplója

2012. máj. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!