Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » John Bradshaw A bennünk élő...

John Bradshaw A bennünk élő gyermek felfedezése - Visszaönmagunkhoz c. könyvet olvasta valaki? Segített nektek?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok-nő, én most olvasom, nagy szükségem van erre én az életet biztosan, egészségesen és normálisan szeretném leélni a gyerekemnek a világon a legjobbakat adni, de elsősorban a saját gyógyításomra szolgál a könyv a rengeteg verés, megaláztatások, elhanyagoltság, nem törődés miatt rengeteg sebem van, és igyekszem, már 6 hónapja minden lelki erőmmel ezen vagyok, hogy normális emberré váljak, aki képes másokkal beszélgetni, és szeret, feltétel nélkül, aki fontos és akit NEM szükségből tart maga mellett, hanem a szeretet amiért valakit nagyra becsül! Szóval rengeteg dolog vár rám, és a könyvben leírt sebek MINDEGYIKÉT megkaptam és hordozom magamban. Sajnálatos, de van aki könnyebben sérül. 20 Évig szikla voltam és senkinek se beszéltem az érzelmeimről, míg meg nem ismertem Páromat (3. komoly kapcsolatom). Aki tudja mi az a szenvedés, aki tudja milyen, ha kenyérért se tudsz lemenni mert rettegsz és félsz, aki tudja milyen barátok, ismerősök nélkül az élet, azzal kezetfogok és annyit mondok: tanulj meg szeretni, ismerd meg önmagad, próbálj változni, és kitartani a végsőkig.

Na, ez hosszúra sikeredett :) aki ismeri azoktól véleményeket várok, mennyire hasznos ez a könyv?!


2012. máj. 15. 17:23
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Ezt a könyvet kerestem, így tlaáltam rá erre az oldalra. Sajnos látom hogy már több mint egy éve annak hogy ezt írtad, azért még válaszolok hátha aktuális.

Én egy belső utaztatóhoz mentem el, ővele vesszük át a gyerekkor sérüléseit és meditációval szépen sorra meggyógyítjuk. Nagyon sokat segít nekem, habár még csak a 3. szakasznál, a 3-6 évnél járunk de már érzem a pozitív változást.

Ez az utaztató Gyömrőn van és nagyon-nagyon jó, szívvel lélekkel csinálja, és nem a pénzért. Ha érdekel akkor megadom az elérhetőségét.

2013. szept. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!