Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok nekem jó könyvet...

Tudnátok nekem jó könyvet ajánlani?

Figyelt kérdés

Sajnos kifogytam a jó könyveimből és most kellene valami új! Már unom a krimiket (Poirot, sherlock Holmes stb.) Nem szeretem a pszichológiai és a történelmi könyveket sem. Valami regényt olvasnék ami lebilincselő, akár angol nyelven is (legalább gyakorlatban maradna). Imádom a természetről szólókat mint Fekete István, Joy Adamson stb, de ezektől már nem nagyon van amit nem olvastam volna. Más író persze jöhet.

Izgalmas legyen és lekössön. Tudom nem ismertek így nehéz ajánlani de hátha valaki mondd egy olyat ami megtetszik.


2012. máj. 11. 13:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kate Morton: felszáll a köd

Rebecca James: gyönyörű bajkeverő

William Golding: a legyek ura

imádtam őket :)

2012. máj. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

az én kedvencem Cassandra Clare: Végzet ereklyéi trilogia (Csontváros,Hamuváros,Üvegváros,Bukott angyalok városa)

izgalmas, fordulatos, letehetetlen


Maggie Stiefvater: Shiver/Linger/Forever - Szomorú, és gyönyörű...

2012. máj. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Robin Cook könyvei. ilyen orvosos kutatós könyvek, néhol egy kis sci-fi beütéssel. mind nagyon jó szerintem
2012. máj. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!