Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok jó könyveket ajánlani?

Tudnátok jó könyveket ajánlani?

Figyelt kérdés
Tini lány vagyok, szeretem az olyankönyveket amik ennyi idős fiatalokról szólnak. De kifogytam az ötletekből. Tudnátok segíteni?

2012. máj. 5. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Emil Ajar: Előttem az élet...

Tetszeni fog...

2012. máj. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Meg Cabot: Allie Finkle- Szabályok kezdő tiniknek


,,Szeretem a szabályokat.Méghozzá azért,mert a szabályok megkönnyítik az életünket.Például az a szabály hogy Ne ölj embert.Ez nyilvánvalóan egy jó szabály. "


Ez egy részlet volt (az első bekezdés) Meg Cabot könyvéből.A könyv fülén található írás:


Amikor a kilencéves Allie megtudja hogy költöznek biztos benne hogy itt a világ vége!Meg kell válnia szép rózsaszín szobájától,az értékes ásványgyüjteményétől és a legjobb barátnőjétől,és beköltöznie egy csikorgó padlós sötét folyosós ,,kisértetházba".Új suliba kell mennie mely igen csak ,,lepukkantnak" tűnik a mostani hipermodern iskolájához képest.Egyszóval minden a fejetetejére állt az életében,de vajon segítenek-e neki a szabályok?

2012. máj. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2012. máj. 5. 23:04
 4/8 anonim ***** válasza:
harry potter széria, gyűrük ura trilógia, winnetou, bár ezek az első kivételével inkább fiús könyvek, az első meg szerintem mind2
2012. máj. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én nagyon tudom neked ajánlani a Szent Johanna Gimi sorozatot.egy tinilányról szól,aki szerelmes lesz egy menő fiúba...többet nem mondok!!! olvasd el!!MEGÉRI!!
2012. máj. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
azt én is olvastam..eddig az a kedvencem :D
2012. máj. 6. 21:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj el egy antikváriumba és keress csíkos illetve pöttyös könyveket. Kérdezd meg róla anyukádat: ő is ilyeneket olvasott anno. Kincseket adtak ki ilyen formátumban :D
2012. máj. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Simone Elkeles - Tökéletes kémia

[link]

2012. máj. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!