Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van folytatása Noel Alyson...

Van folytatása Noel Alyson könyvsorozatának?

Figyelt kérdés

Végigolvastam az Evermore (Mindörökké), Blue Moon (Kék Hold), Shadowland (Árnyvidék) és Dark Flame (Sötét láng) című könyveit, de nekem annyira befejezetlennek tűnt a vége... Vagy tényleg azzal lenne vége, hogy Haven megfenyegeti Everéket és az ellenszer ellenszere nincs meg? Kicsit szomorú vagyok/lennék ha így van/lenne vége... :') Jó lenne ennél jobb Happy End! :D

Szóval a kérdés: Csak négy könyvből áll a könyvsorozat és nincs folytatása?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. máj. 1. 10:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Most keresgéltem a neten és Noel Alyson hivatalos oldalán megtaláltam az összes könyvet.. vagyis mind a 6 db-ot... Minden jó, de hol tudnám megszerezni az utolsó 2 sorozatot magyarul???? Ha valaki tudna segíteni nekem azt NAGYON NAGYON megköszönnöm!!!!! :)
2012. máj. 1. 11:11
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom az utolsó kettő még nem jelent meg magyarul.
2012. máj. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
az 5.rész már megjelent a boltokban, és mivel azzal a kötettel sem fejeződött be,tuti lesz még egy rész..:))
2012. júl. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!