Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket tudtok...

Milyen könyveket tudtok ajánlani egy 13éves lánynak?

Figyelt kérdés
nagyon szeretek olvasni sokat is szoktam,nagyon szeretem azokat a könyveket amelyeknek nincsen lezárva a a vége és lehet rajtuk gondolkodni ,meg az életről szólóakat is szeretem,amik egy különleges világban játszódnak,humorosak de mégis tele vannak társadalomkritikákkal az is érdekel amikor egy könyv egy nagyon érdekes személy szemszögéből írja le a történetet,és nagyon jól leírja hogy az illető hogyan vívódik az érzelmeivel .( pl: autista,művész, őrült)lehet hogy egy kicsit furának tűnök,és nehéz ilyen könyveket találni,de remélem valaki tud segíteni,nagyon érdekelnek ezek a témák(és légyszíves a szent johanna gimit meg a twillightot ne írjátok,mert azokat ki nem állhatom)

2012. ápr. 29. 22:12
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Én ezeket ajánlom:

-Gyűrűk Ura

-Állatfarm

-A Diadalív árnyékában

-Búcsú a fegyevrektől

-Árvácska

-Paul et virginei(franciául olvastam,anyyira szép :()De szomorú a vége

2013. jún. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!