Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket tudtok...

Milyen könyveket tudtok ajánlani egy 13éves lánynak?

Figyelt kérdés
nagyon szeretek olvasni sokat is szoktam,nagyon szeretem azokat a könyveket amelyeknek nincsen lezárva a a vége és lehet rajtuk gondolkodni ,meg az életről szólóakat is szeretem,amik egy különleges világban játszódnak,humorosak de mégis tele vannak társadalomkritikákkal az is érdekel amikor egy könyv egy nagyon érdekes személy szemszögéből írja le a történetet,és nagyon jól leírja hogy az illető hogyan vívódik az érzelmeivel .( pl: autista,művész, őrült)lehet hogy egy kicsit furának tűnök,és nehéz ilyen könyveket találni,de remélem valaki tud segíteni,nagyon érdekelnek ezek a témák(és légyszíves a szent johanna gimit meg a twillightot ne írjátok,mert azokat ki nem állhatom)

2012. ápr. 29. 22:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Robin Cook-tól az Invázió is nagyon jó könyv, izgalmas, letehetetlen, és társadalomkritika is van benne...
2012. ápr. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 halibel ***** válasza:
100%
Igen, az Invázió is jó, meg a Ragály :D
2012. ápr. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nekem a Szfinx is tetszett Cook-tól :)
2012. ápr. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Harry Potter 4ever :D 1-7.-ig :-)
2012. máj. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
mary-kate and ashley 16 leszek - szerintem jó könyvek!!!
2012. máj. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Bőhm Ramóna, elolvastad te egyáltalán a kérdést? Nem a szokások tinikönyveket kérte.

Bocs az offért, a Gépnarancsos voltam.

2012. máj. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
100%

Robert Merle - Malevil


A Földön pusztító tűz gomolyog végig, egy francia túlélőcsoport küzdelmeiről szól.

2012. máj. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Darren Shan könyvek

Nem olyan túlérzelmes könyvek,de a különleges befejezések és az izgalom garantált:) A vámpírkönyveket ajánlom,ugyanis itt az elbeszélő maga az író,Darren Shan.A műfaj ugyanis ál önéletrajz.A vége pont olyan amit szeretnél,agyalhatsz rajta éjjel nappal.12 kötetes,de nem végtelen hosszú könyvek.

A démonvilág durvább,itt már tényleg vér folyik,úgyhogy ha nem bírod az ilyesmit akkor ne is kezdd el.Viszont a szemszögek itt is érdekesek.A köteteket különböző személyek narrálják,úgyhogy bepillantást nyerünk 3 személy életébe,gondolataiba,érzelmeibe.

Egyébként engem is olyasmi témák érdekelnek mint téged:)

2012. máj. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 S@jtfül ***** válasza:
75%

Stéphanie - Savanyú uborka csokoládéval (egy francia 13 éves lány feljegyzései, nagyon érdekesen látja a világot és azért ez a címe, mert szerinte az ő élete is néha csokoládé és néha savanyú uborka, nekem tetszett)

Aprilynne Pike - Wings és Spells (elgondolgodtató, érdekes, félig-meddig egy másik világban játszódik és kicsit romantikus)

Gregory Hughes - A holdat az égről (érdekes, két testvér története)

F.H.Burnett - A padlásszoba kis hercegnője (a címével ellentétben elgondolgodtató és kedves)

És ha szereted a mágiát akkor: Elisabetta Gnone - Fairy Oak (különös hangulata van, fordulatos, néha humoros)

2012. jún. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Rick Riordan:Percy Jackson és az Olimposziak

ez nekem nagyon tetszett

2012. nov. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!