Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek a Szent Johanna...

Szerintetek a Szent Johanna gimiben Cortez mikor szeretett bele Renibe?

Figyelt kérdés
Mert hát az már korábban is kiderült,hogy már Viki előtt is szerette,de aztán vele kezdett el járni.(Véleményem szerint csak azért,hogy Renit féltékennyé tegye vagy vmi renielfelejtős project volt.)Szerintem már a 2.végén beleszeretett.Szerintetek mikor? És Vikivel szerintetek miért járt?

2012. ápr. 21. 17:28
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%
Már az első részben is beleszeretett Cortez Renibe.Vikivel valószínűleg azért járt mert ő egy kicsit jobban tetszett neki mint Reni.Am a hetedikben mondja C. Reninek h:"Ha te nem lennél már a tizediket sem itt jártam volna ki"!
2012. szept. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Szerintem már az első részben. Elvégre az utal arra hogy szerette hogy rosszul mondta a nevét hogy megjegyezze... De szerintem már nagyon rég óta :D
2012. szept. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

1 rész: szept.8

Cortez: Ez ki?

Ricsi: Ki?

Cortez: Virág mellett.

Ricsi: Zsák.

Cortez: Nem ő, a másik oldalán!

Ricsi: Ja! Osztálytárs. Regina.

Zsolti: Renáta.

Ricsi: Mindegy.

.....

szóval már az 1. nap érdekelte őt.

2012. szept. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

3. válaszoló: ricsi is tudta reni nevét,csak azért hívta reginának,mert megakarták szívatni renit ( benne van a 7ben)


a hetedikben talán azt mondta h ha reni nem lenne már a 10.et sem a szent johannában járta volna ki,so szentem a 2.ban lett belé szerelmes.nagyon gáz h reni előtt csókolta meg vikit,mikor tetszett neki reni...de cortez néha meggondolatlan és hirtelen felindulásból (mert azt hitte h renit nem érdekli és reni arnoldba szerelmes) elkezdett járni vikivel.lehet h viki is tetszett neki külsőleg,de nem volt belé szerelmes,csak mert jól néz ki. és azért csókolta meg a 3.ban,mert szerintem tudni akarta h reni viszonozza-e és ha igen akk ő is úgy érez iránta :$

de szentem a 8ban kifog derülni :)

2012. szept. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
az elő részben szeret bele kiderül a 6. részben
2012. szept. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Mar szeptember nyolcadikán szerette mert a nyolcadik reszben bennt van:-)
2013. márc. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem,szeptember 8-án még nem szerette. Reni is írja,hogy Cortez részéről nem volt szerelem első látásra,csak C kíváncsi volt Renire,és érdeklődött,hogy mégis ki ez a lány. Meg mondja is a Cortez,hogy végig idegesítette,és folyamatosan szeretett bele. Tehát nem tudjuk pontosan,csak azt hogy valamikor elsőben.
2013. ápr. 2. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!