Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek a Szent Johanna...

Szerintetek a Szent Johanna gimiben Cortez mikor szeretett bele Renibe?

Figyelt kérdés
Mert hát az már korábban is kiderült,hogy már Viki előtt is szerette,de aztán vele kezdett el járni.(Véleményem szerint csak azért,hogy Renit féltékennyé tegye vagy vmi renielfelejtős project volt.)Szerintem már a 2.végén beleszeretett.Szerintetek mikor? És Vikivel szerintetek miért járt?

2012. ápr. 21. 17:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem az is ilyen első látásra szerelem lehetett.Cortezen elég nehéz kiigazodni.
2012. ápr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom igazából, cortezen nagyon nehéz kiigazodni.. :( Ezért is lenne jó egy köünyv cortez szemszögéből.

De egyébként szerintem valamikor a 2. részben talán, bár nem biztos.

2012. ápr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
*Mivel a 3. részben már valószínűleg szerette ezért gondolom így. És arra gondoltam, hogy szilveszter után lehet, hogy azért nem szakított vikivel mert egybe akarta tartani a jalapenot.
2012. ápr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
hát már az első részben is hamarabb megjegyezte Reni nevét mint Ricsit...Szerintem már akkor tetszett neki de csak a kettes körül kezdet beleszeretni mert az elsőben még nem ismerte igazán...bár a korept...
2012. ápr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Szerintem az egyesben már, mert amikor Reni kérdezte tőle a 6osban akkor azt mondta hogy rég... Másrészt az egyesben amikor Reni mögött ül Cortez akkor (Cortez) megkérdezi Ricsitől, hogy milyen (és Ricsi azt mondta h stréber) , tehát érdekli..:) Szerintem akkor már tetszett neki..de lehet h csak a kettesben szeretett bele igazán..amúgy sztem is Jalapeno miatt nem szakított Vikivel. Bár akkor meg bunkó volt, hogy Reni előtt csókolózott vele.:( Cortez néha nagyon bunkó tud lenni, Nem?
2012. ápr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
de... vagy inkább érzéketlen és meggondolatlan...
2012. ápr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 taloszsofia ***** válasza:
100%
Hát szerinet is már az elsőben felkeltette az érdeklődését reni.Vikivel meg sztem azért járt hogy elfelejtse renit vagy hogy féltékennyé tegyés szerintem azért nem szakított vele szilveszter után mert mikor hívta renit nem vette föl egy hét mulva az első tanítási napon meg reggel látta petivel ezért sztem azt hitte hogy nem érdekli renit!
2012. máj. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

majd lesz egy SZJG kalauz, abban elvileg benne lesz :D

Amúgy szerintem korepetálosok alatt tetszett meg neki Reni(1. rész)

2012. jún. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Szerintem a 3.ban és a csók csak hirtelen felindulásból volt, nem volt biztos az érzéseiben...szerintem...
2012. jún. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ő is, akár csak Reni, szeptember 8.-án, kilencedikben (:3), hisz a srácoktól is megkérdezte, hogy Reni milyen, ergo ÉRDEKELTE!

Hisz amikor Reni megkérdezte tőle, hogy mióta, csak annyit válaszolt: Régóta...

Nagy valószínűséggel, Vikivel csak azért járt, hogy vagy féltékennyé tegye Renit, vagy pedig, hogy elfelejtse. A csók után pedig azért nem szakított egyből a csajszival, hogy a Jalapenot még egy kis ideig összetartsa.

2012. júl. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!