Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok nekem vámpíros...

Ajánlanátok nekem vámpíros könyveket?

Figyelt kérdés
Olvastam a twilight könyveket és oda voltam értük de kellene valami új...a Vámpírnaplók is tetszuett de véleményem szerintem a sorozat jobb mint a könyv (a twilight-nál pont fordítva) Ha lehet véleményt is írjatok hogy nektek melyik miért tetszett. nem kell feltétlenül vámpíros érdekelnek még a különböző misztikus könyvek is. Köszönöm szépen
2012. ápr. 7. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg jó vámpíros könyvet szeretnél, én a Vámpírakadémia sorozatot ajánlom. Nekem legalábbis a kedvencem. A mitológiája néphiedelmen alapszik, a története egyedi, izgalmas és érdekes. Napjainkban játszódik, és sok szerethető karakter van benne. Eddig 6 részt adtak ki és a spin off sor. első részét, ami ha lehet még jobb. Az írója Richelle Mead. Ha még nem olvastad ne hagyd ki.:D
2012. ápr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Nuut válasza:

anita blake sorozat :) vigyázat, elég véres, viszont én nagyon szeretem :)

meg cabot - olthatatlan vágy

jessica útmutatója a sötét oldalon való randizáshoz

fekete tőr testvériség sorozat

2012. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez angyalos, de nagyon jó


Becca Fitzpatrick - Csitt, csitt

2012. ápr. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Vámpírnaplók

Alkonyat

Evernight

Bree Tanner rövid másodki élete

Interjú egy vámpírral

Alkonyattól pirkadatig

2012. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hello!

Ezek itt mind vámpíros könyvek:

[link]

2012. ápr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat:)
2012. ápr. 8. 20:09
 7/10 anonim válasza:
Darren Shan (12 kötetes) Rémségek Cirkusz cimű könyvét tudom ajánlani,mert nagyon jó!
2012. ápr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerette volna tudni melyik miért tetszett nektek, erre kap egy csomó felsorolást ami között olyan is van amit már olvasott. Szerintem nem erre volt kíváncsi. Ajánlást szeretett volna hétköznapi emberektől akik elmondják mit miért érdemes elolvasni. Így írjon ki ide kérdést az ember. Le se sz@rják, már elnézést.
2012. ápr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ennyi erővel,hogy itt osztod az embereket már ajánlhatnál volna is.
2012. ápr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ajánlottam, első voltam.Köszi :D
2012. ápr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!