Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mért olvassam ki a SZJG-t?

Mért olvassam ki a SZJG-t?

Figyelt kérdés

sokan szeretik, de nem tudom tetszene.

mért jó? izgalmas?

lécci (ha olvastad) írd le hogy mi tetszett benne


2012. márc. 28. 14:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyszerűbb lenne, ha inkább te írnád le, hogy mi az érdeklődési köröd, milyen könyveket szeretsz olvasni.

A Szjg egyébként egy átlagos gimis lány naplója, leírja, hogy mi történik vele nap mint nap, sokszor elég részletesen. Francia tagozatos gimibe jár és 11 osztálytársa van, akik többnyire külön egyéniségek, tehát biztos találsz köztük valakit, aki a legjobban hasonlít rád. A főszereplőnek (Reninek) van egy srác, aki nagyon tetszik...

Jó, ahogyan leírja a tanárokkal való konfliktusokat (bár a csaj egy kicsit stréber, neki ilyenek nem nagyon vannak), a közös programokat, a szüleivel való beszélgetéseket...

Én izgalmasnak nem mondanám, de mindig van benne valami, ami miatt érdemes továbblapozni.

Egyébként vastag, de könnyed kis könyv, a mai gimisek életéről (bár szerintem mégsem teljesen, hiszen senki nem cigizik, iszik, lopja egymás pasiját, még a legmenőbbek sem).

Ha gondolod kezdj bele!

2012. márc. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem olvasd el.

Nekem nagyon tetszik,humorral átszőtt.

Fiú vagy,vagy lány???

Mert bár elolvassák fiúk is én úgy vettem észre,a lányoknak jobban bejön. :)

2012. márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.:)

lány vagyok.

igazából nyitott vagyok minden könyvre de a Becca Fitzpatrick: Csitt,csitt és a L.J.Smith:Vámpírnaplók az eddigi kedvenc könyveim.

2012. márc. 28. 19:10
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen olvasd el, mert angyon jó, és mindenki aki olvassa egy picit azonosulni tud a szereplőkkel, ezenkívűl angyon humoros, szórakoztató, izgalmas és romantikus :)

De ha olvastad a csitt,csitt-et ( a folytatását is ugye? ) akkor ezt mindenképpen olvasd el:

Kerstin Gier: Rubinvörös, zafírkék

Amit még nagyon tudok ajánlani mert tetszeni fog:

Sarah Dessen: Figyelj rám!

Simon Elkeles: Tökéletes kémia

The Dark Divine, The Lost Saint

Beautiful Creatures

Árnyékvilág

Fallen- kitaszítva

2012. márc. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszönöm az ajánlatokat!

ma hozzá is látok valamelyikhez.

az az igazság hogy nagyon elfogult vagyok. Régebben a Vámpírnaplókért meg voltam őrülve és magam sem tudom hogy belekezdtem a Csitt,csitt -be és 10000x jobb mint a Vámpírnaplók. Remélem megint találok egy olyan jó könyvet mint a Csitt,csitt (vagy jobatt xD de nem hiszem hogy van) .

2012. márc. 29. 18:34
 6/12 anonim ***** válasza:
olvasd el ne légy hülye
2012. márc. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Katus99 ***** válasza:
100%
Mindenképpen olvasd el. Én imádom, és a sulinkban is szinte mindenki SzJG-lázban ég. Nagyon jó könyv, és én - személy szerint - a hatodikat fél nap alatt kilvastam. Sajnos. Bár lett volna az a fél nap kevesebb is, csak hát aludni is kell néha... (:
2012. ápr. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
na akkor kapargathatom össze a pénzem a könyvekre. xD köszi a válaszokat! elhatároztam hogy megveszem!
2012. ápr. 1. 14:41
 9/12 anonim ***** válasza:
nem tom, nem mondanám izgalmasnak, de vicces, meg...meg....egyszerűen jó. Na.
2012. máj. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

SZERINTEM KIHAGYHATATLAN!!!!!!!!!!!

IZGI, JÓ HUMORÚ, NEKEM A STÍLUSA IS NAGYON TETSZIK JÓK A KARAKTEREK JÓ A SZTORI NEM MEGERÖLTETŐ KÖNNYEN KÖVETHETŐ REMEK FILM KÖNYV ÉS ZENE AJÁNLÓ

SZERINTEM OLVASD EL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. máj. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!