Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha írtam egy könyvet, kinek...

Ha írtam egy könyvet, kinek kell elküldenem vagy mit kell csinálnom, hogy eladható legyen?

Figyelt kérdés

2012. márc. 21. 23:28
 1/8 rajcziz ***** válasza:
100%
Először olvasd át, írd át még egyszer, javítsd a hibákat. Utána pedig, ha jónak tartod, elküldheted pár embernek, hogy olvassa el. Ha nekik is tetszik, akkor küldd el egy kiadónak.
2012. márc. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, igen ez mind megvan, de egy kiadót sem ismerek :/
2012. márc. 22. 18:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!! Ha szeretnéd nagyon szívesen elolvasom,ha elküldöd a címemre(emese.mezei@gmail.com) vagy ha van facebook-on is (Emese Mezey). Majd utána megírom a véleményem.

Pár kiádó:

- Alexandra

- Ciceró

- Líra

[link]

De ezt is nézd meg!!! Hátha segít :)

SOK SIKERT!!!

2012. márc. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm !!!
2012. márc. 25. 23:19
 5/8 christi ***** válasza:

én szívesen elolvasnám. küld el emailben(krisszti14@gmail.com vagy christinayuhas14.04.99@gmail.com)

egy kérdés: miről szól a könyved? és ilyen misztikus lények vannak benne?(vámpír,vérfarkas)

2012. márc. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 rajcziz ***** válasza:
Egyébként nekem is elküldheted. Címem rajcziz@gmail.com
2012. márc. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 vargaB ***** válasza:
milyen témában írtad? én is szívesen elolvasnám, csak mert én is hasonló cipőben járok, nemsokára befejezek egy könyvet...
2012. ápr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 vargaB ***** válasza:
bocsi, vargaB vagyok, az e-mail címem: bencevarga69@gmail.com
2012. ápr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!