Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Emlékszik valaki ennek a...

Emlékszik valaki ennek a mesének a címére?

Figyelt kérdés
Még gyerekkoromban olvastam egy mesét, talán orosz volt, de nem biztos... Egy fiúról szólt, aki arra tette fel az életét, hogy megtaláljon egy minden kívánságot teljesítő virágot. Hosszú évek alatt sikerült is neki sok viszontagság árán, majd a virág gyökeret eresztett a szívébe, és a mellkasáról nézett ki a szemével a világba (mert az is volt neki). Valóban teljesítette minden kívánságát, az egyetlen feltétel az volt, hogy nem oszthatja meg az örömét senkivel. Végül a fiú belehalt abból fakadó bánatába, hogy nem oszthatta meg jómódját nyomorban élő szüleivel. Olvasta még valaki, tudja a címét esetleg?
2012. márc. 20. 12:30
 1/5 zsooofii19 ***** válasza:
76%
Ha tudnám megmondanám, de nagyon érdekesnek tűnik! Ha kiderül a címe, én is szívesen elolvasnám! :D
2012. márc. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos senkinek sem ismerős...
2012. ápr. 15. 20:28
 3/5 Viktor1998 válasza:
Én őszintén nem ismerem,de ha tudnék róla szívesen megmondanám.
2012. máj. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Talán erre a mesére gondoltál. Kicsit beleolvastam és hasonlít, arra amit leírtál.

2013. márc. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez volt az! Egy év távlatából, de nagyon szépen köszönöm! :D
2014. ápr. 29. 23:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!