Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Rubinvörös film?

Rubinvörös film?

Figyelt kérdés

Halottam hogy lesz belőle film, azt is tudodm h kik a főszereplők és hogy 2013-ban lesz a premier, ezenkívűl linkeltek nekem 2 német oldalt, ami hasznos lenne ha tudnék németül. Szeretném tudni hogy ki játsza a többi szerplőt meg bármilyen infót ha tudtok.

Köszi:)


2012. márc. 19. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez komoly???? ÚÚ leírod kérlek a linkeket??? Feldobtad ezzel a napomat *-* Remélem, hogy jól megcsinálják a filmet :)
2012. márc. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Itt a két link. De miellött megnéznéd!: A kép a szereplőkről, valami iszonyat módon béna. Szóval keress rá a nevükre googl-on. Ott látni fogod hogy aki a Gideont játsza az igazábol jól néz ki és a Gwendolyn meg nagyon szép. Ezenkívűl én láttam a felvételt a castibgról :) Nagyon ügyesek voltak keress rá youtubon.

További linkeket küldök ahonnan szedtem információkat ezeket is nézd meg: [link]

[link]

[link]


Ezeket tudtam eddig összegyűjteni, ha megtudsz valamit, vagy tdsz németül és valami fontos információra bukkansz kérlek szólj! Köszi :)

2012. márc. 23. 16:07
 3/5 anonim válasza:

Nem tudom, hogy ezt láttad-e. De ezen rajta van szinte minden szereplő akit eddig kiválasztottak :P [link]

:D

2012. ápr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ki az a sahra bloomberg? a cyntia barátnője?
2012. máj. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Màr 2 trailler meg is jelent :)

Nem tudjàtok,hogy a három könyvet össze vonjàk, ès abból lesz egy film vagy nind három konyyvbol 1-1 film???

2012. nov. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!