Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miről írjak könyvet?

Miről írjak könyvet?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,már többször próbálkoztam könyv írással,de úgy igazából sosem lett belőle nagyon sok.Igazából a téma mindegy,lehet szerelmes is,kaland is....(bármi).Nem tudok belekezdeni,ezért szeretnék pár tanácsot kérni!Ha esetleg van valami ötleted,vagy esemény ami megtörtént veled,léccí írj:D Köszönööm:)

2012. márc. 16. 23:57
 1/8 anonim válasza:

Szia! :-)


Arról írj, ami téged érdekel, ami benned van,

tökmindegy mi az... próbáld meg!

Lehet meglepődsz mi jön ki belőle...


Bye. R. ;)

2012. márc. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2012. márc. 17. 00:09
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

nekem nagyon bejönnek azok a fantasy könyvek.

pl. L.J.Smith:vámpírnaplók-vámpíros

Becca Ftzpatrick: Csitt,csitt-angyalos,bukott angyalos

a mai fiatalság ilyesféle könyveket szeret, s a kiadó szerint is eladható.

2012. márc. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 vargaB ***** válasza:
64%
valamilyen oilyan témát keress, ami téged is érdekelne és sok más embert is, én pl a horrort imádom. Sokmindenkit leköt a durva horror.
2012. ápr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy olyan témáról írj, amiben jártas vagy. Ugyanez vonatkozik a korra és a helyszínre is, nem fogsz tudni megírni egy olyan könyvet, ami egy számodra ismeretlen helyen, ill. időben játszódik (kivéve, ha képzeletbeli világ). Ami a kezdést illeti, szerintem, ha választottál témát, olvasd el egy két- a választással- azonos témájú könyv/ történet első fejezetét, hátha abból tudsz ötletet meríteni. Sok sikert és kitartást a könyvedhez! :D
2012. ápr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na, sikerült elkezdeni egy könyvet? :)
2012. ápr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

hello


sztem írj egy fantasy könyvet,és ha ki akarod adatni, akkor sztem vámpírok meg vérfarkasok ne szerepeljenek benne, vagy csak mellékszereplőként,mert már a csapból is a vámpírok folynak,és vámpíros könyv az már vanb bőven.


am most én is írok egy "könyvet"

2012. ápr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 chrishu ***** válasza:
53%
Igen szerintem is fantasy, mert ott a határ a csillagos ég :)
2012. máj. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!