Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Anita Blake vámpírvadász...

Anita Blake vámpírvadász könyvsorozata összefüggő történet vagy 1et is elolvashatok ha akarok?

Figyelt kérdés
Csak azért mert az ismertetőkben nem tűnnek annak. És én csak 1et szeretnék elolvasni.
2009. jún. 9. 17:19
 1/3 A kérdező kommentje:
könyvsorozat 'a' nélkül
2009. jún. 9. 17:21
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Összefügg az egész, mert folytatásos történet főleg szerelmi szálakon, az egyes könyvek fő cselekményei viszont nem kötődnek általában másik részekhez.

A szereplők élete az, ami összeköti a részeket, én nem bírtam ki, hogy ne olvassam tovább a sztorit, mert érdekelt, hogy mi lesz a különböző kapcsolatokból a történet során. Jha és persze közben új ismerősei és ellenségei is lesznek, és változik az ereje a főhősnőnek. Sőt egyre durvább dolgokat talál ki az írónő :)

Miért szeretnél csak 1-et olvasni amúgy?

2009. jún. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
öhm..nem egyet szeretnék elolvsani...csak neten keresztül rendeltem egy könyvet elolvastam az ismertetőjét emgtetszett megrendeltem és akkor vettem észre h. ez egy könyvsorozat...xD..de akkor majd az elsővel kezdem!:P
2009. jún. 9. 18:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!