Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Honnan tudnám megszerezni a...

Honnan tudnám megszerezni a Peti, Ida és a Picuri könyvet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 13:35
 1/10 A kérdező kommentje:
scannelve is jó!
2009. jún. 9. 15:31
 2/10 anonim ***** válasza:
Vaterán szokott lenni.
2009. jún. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2009. jún. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez a régi változat és most már Peti Anna és gergő címen fut és az alaxadrában van
2009. jún. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

A Peti, Ida és Picuri egy felvilágosító könyv, az Anna Peti és Gergő pedig kisgyermekeknek való könyv, ami egy család mindennapjairól szól. A Peti, Ida és Picuri képregény jellegű, elég részletesen foglalkozik a nemiség, a szexualitás kérdésével, valamint a gyermeknemzéssel persze a nagyobb gyermekek számára is érthetően.

Kedves Kérdező! Mivel elég régi kiadás, antikváriumban, teszveszen, vaterán érdemes megnézni.

Sok sikert a keresgéléshez.

2009. jún. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

www.regikonyvek.hu

Én is olvastam anno ezt a könyvet. Most nemrégiben gondolkodtam rajta, hogy a saját gyerekeimnek is majd meg kellene vennem. :)

Antseeka

2009. jún. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nos, elmész a Szabó Ervin Könyvtárba, és ott kikölcsönzöd. 14 v. 16 év alatt a bejelentkezés ingyen van.Am az SZEK a nyóckerben van.Gyönyörű épület, a gyerekrészlegben láttam is egyet.Használd ki a lehetőséget, mert azután már nagyon komoly pénzeket kell fizetni.Tom, hogy most nagy részt csak könyt.-ről írtam, de m1 xD
2009. jún. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm sikerült vennem!
2009. jún. 16. 13:34
 9/10 anonim válasza:

Ha jó letöltve is:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. ápr. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
E-mail cím és küldöm. Ha úgy jó.:)
2012. ápr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!