Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvastátok a Szent Johanna Gimit?

Olvastátok a Szent Johanna Gimit?

Figyelt kérdés
Véleményt kérek!
2012. febr. 24. 17:15
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,teljesen egyetértek veled.És igen,a reni könyvei mind valóságosak,szóval nyugodtan keresd őket neten vagy a könyvtárban,ha megtetszenek :)
2012. márc. 11. 17:21
 12/21 Mahesha ***** válasza:

naná, mindegyiket :D

nekem is nagyon tetszett és nagyon nem tűröm ha leszólják, bár értem, hogy mit látnak benne rossznak.

sztem minden korosztálynak jó olvasmány, de akikek igazán tetszik, azok: 10-14 mondjuk.. én már 16 vok, de ígyis nagyon szeretem :)

2012. márc. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
És nektek mi az,ami nem tetszett benne?
2012. ápr. 3. 09:05
 14/21 anonim ***** válasza:
37%
1. vagyok. Végül elolvastam az első részt. Tény és való, hogy nem a legjobb, de megértem, miért szeretitek annyira. Az eleje nekem is tetszett. Átlagos diákok, végre nem ilyen Lakatos Levente féle borzadály, aminek semmi köze az átlag magyar fiatalsághoz. Humoros is, a karakterek is szerethetők (Arnold a legjobb:) Csak egy idő után már kezd kicsit unalmas lenni a dolog, ellaposodik a történet, mindig ugyanazok a helyzetek térnek vissza. Reni epekedése Cortez után, a Zsolti-Dávid poénok, és Arnold is kevesebb szót kap, pedig az ő szarkazmusa sokat lendít a sztorin. Szóval jó, jó, nem is baj, hogy ilyen népszerű, de remélem, a második jobb lesz. Elolvasom, kíváncsi vagyok, hogy lehet ebből a sztoriból 6 regényt kihozni. Amúgy köszi a lepontozást csitrik:))
2012. ápr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
1 Vélemény: IMÁDOM! :DD
2012. máj. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

Borzasztóan jó könyv!!!:)

Csak dicsérni tudom!:D

2012. máj. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
persze hogy olvastam. ez alap! imádtam. igaz hogy nem mindenkinek ugyan olyan az ízlése, de de akkor is rohadt jó a könyv. én pl a 3. részével kezdtem mert azt kaptam meg elsőként:).. mielőtt még nem olvastam a könyvet nálam az olvasás szóba sem jöhetett. de most már imádok olvasni. egyfolytában olvasok ha nem netezek....na tehát én imádom letenni alig birtam mikor olvastam, olvasom...
2012. jún. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Már elnézést azoknak akik leszólják, de ez a könyv egy ilyen műfaj. Vagy szereted, vagy nem. És azoknak meg felesleges elkezdeniük akik nem bírják ezt a műfajt. Ez a könyv mai fiataloknak szól, a valós életről, problémákról. Aki Móricz Zsigmondot olvas, vagy ilyeneket az meg se próbálkozzon vele. A szóhasználata enyhén szólva eltér. Röviden ennyit. Ja és nem szabad nagyon sokat várni egy könyvtől... Nekem nagyon tetszett.:)
2012. júl. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én az összes részét olvastam és nagyon tetszett,mióta olvasom azóta nem érdekelnek a virtuális kütyük(tv,gép,játékok,...stb),és azóta imádok olvasni,többször is újraolvastam a sorozatot mert annyira tetszik.És kezdek olyan lenni mint Reni mert a suliba is állandóan olvasok,és ha gépezek akkoris csak megnézem az emaileket,meg kvízpartozok.A tévét naggyából 9 hónapja csak zenehallgatásra használom.ÉS EZT MIND A SZENT JOHANNA GIMINEK KÖSZÖNHETEM!!!NÁLAM BEJÖTT,MINDENKINEK TUDOM AJÁNLANI!

13/L

2012. dec. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Én kiolvastam már az összes részét és nekem nagyon tetszett a szereplők is jók a tanárok is.Alig birtam letenni a könyvet annyira tetszett!!
2013. márc. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!