Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tetszene egy ilyen témájú könyv?

Tetszene egy ilyen témájú könyv?

Figyelt kérdés

Most írok egy könyvet, a középkorról szól, persze egy kis írói szabadsággal, nem arra lennék kíváncsi, h mi nem a középkorban történt, hanem maga a fő cselekmény bejön e nektek, esetleg elcsépelt-e, vagy túl uncsi, valami hiányzik belőle, vagy túl sok...?

A könyv fantasy. 4 részesre tervezem ez első címe: The nekromant. Csak a címe angol. Arról szól, h van négy csoport és azok hőse, azaz lovag szerűsége: Tündék, nekromanták, dungeonosok, emberek. Aki ismeri a heroes c. játékot, annak ismerős lesz ez is:) A tündék az emberekkel állnak sövetségben, ellenségüka nekromanták, a dungeonosok a nekrósokkal vannak szövetségben, ellenségük az emberek. Az alapsztori az, hogy a 4 vár hősei között viadalt szerveznek, s a viadalt most Hispalis városában, s annak erdejében, Hiswoodban rendezik. A címadó hős neve Waleron. Valami kisseb(eléggé kevés) romantikát akarok még belevinni. Egyelőre ennyi a sztori...

Köszi előre is!


2012. febr. 9. 20:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát...hogy is kezdjem csak...(a játékot nem ismerem)...Az alap jó, még ki kéne színezd egy kicsit. Szerintem lesz, akit érdekel, mivel mostanság az emberek buknak a jó sztorikra, meg a fantasykra. Egyébkén, a címed nyugodtan lehet magyar, ha már a történeted ezen a nyelven írtad(nem kell MINDENT angolul írni!)

Jó lenne, ha lenne a történetnek célja, amit végiggöngyölíthetsz 4 részen át: pl.valami varázskard, két ellenség szerelmes lesz(ez azért túl Rómeó és Júliás...), a főhős szüleit megölik, stb., valami ütős esemény, ami foglalkoztatja az olvasót és nem csak háborúról olvashat 4 könyvben egyfolytában(kicsit uncsi lenne nem?)

Próbálj írni valamiket, ami téged is érdekel és majd az érdeklődőknek tedd fel az 1. részt:)

Sok sikert az íráshoz!!:D

2012. febr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) hát igen terveim vannak:)Igen , nem tom h de a főhős szüleinek halálába beletrafáltál, erre gondoltam én is, csak még egyelőre 13 oldalt írtam, az nem sok, de majd lesz valahogy:D Ez csak nagyon tömören az alapsztori:) Köszönöm szépen még egyszer a válaszodat, és a tanácsokat:)
2012. febr. 9. 21:30
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jó kis könyv lenne belőle :D
2012. febr. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. febr. 10. 20:07
 5/19 anonim válasza:
100%

Jo konyv lenne,de ha azt akarod h sokan olvassak el mind a 4 reszt akkor az elso vege legyen csattano es a 2.-ban folytasd a storyt...en imadom a hasonlo konyveket,persze nem csak az ilyesmit.

Sok sikert!

2012. febr. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
szerinte, jó :)
2012. febr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszi nektek:)
2012. febr. 18. 18:23
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nah, én ismerem a játékot, nagyon szeretem, szoval a könyv is biztos jó lesz, jól hangzik! :)

2012. febr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:):):):)( én is imádom a játékot :D)
2012. febr. 21. 19:28
 10/19 anonim ***** válasza:

Rém fárasztónak hangzik.

A The nekromant helyett pedig lehetne The Necromancer, ugyanis így van angolul a nekromanta.

2012. márc. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!