Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok, melyik az a...

Mit gondoltok, melyik az a kiadó, amelyik kezdő, ismeretlen íróktól is hajlandó kiadatni könyvet?

Figyelt kérdés
Nem a konyvmuhely.hu-ra gondolok, hanem olyasmire mint az Alexandra, a Könyvmolyképző... ilyesmi!
2012. febr. 8. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Alexandránál, Librinél lehet próbálkozni. Attól függ mit írsz és ők mit szeretnének éppen. Nekem tavaly elutasítottak egyet, egy másikra meg augusztus óta várok, hogy visszajelezzenek.
2012. febr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Leányálom kiadó
2012. febr. 9. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 foszfor ***** válasza:
100%
Alexandrát mondom én is. Van egy 14 éves barátom és kiadták az írását!!!!
2012. febr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Milyen témájú könyvet utasítottak el, és melyik kiadónál?

2012. febr. 9. 20:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az Alexandra, és romantikus/dráma. De ettől még egy próbát mindenképpen megér a részedről, nyugodtan küldd el nekik.


(Első voltam)

2012. febr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves foszfor!

Megmondanád a barátod nevét, és a könyvének címét? Elolvasnám.

2012. febr. 19. 18:55
 7/8 anonim ***** válasza:
És hogyan külditek el? E-mailben, vagy kinyomtatva, szépen összefűzve? És kifejezetten az Alexandrának címzitek, vagy kinéztek az oldalukról egy szimpatikus nevű szerkesztőt és neki?
2012. febr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Előzőnek: mailben el lehet küldeni az Alexandrának egy kimondottan erre a célra létrehozott címre. A honlapjukon bal oldalt a Kiadó menüpont alatt tájékozódhatsz. Pár napon belül valaki visszajelez, hogy megkapták, és majd értesítenek (én pl augusztus óta várok rá, nem tudom, kapok-e még választ, de egy másik kéziratomra kb 2-3 hónap múlva válaszoltak.)
2012. febr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!