Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti melyik képregényt szeretitek?

Ti melyik képregényt szeretitek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 18:45
 1/8 Randy Orton ***** válasza:
Battlefield 3 a gépemen
2012. febr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nagyon képregény, mit mondjak...
2012. febr. 5. 18:54
 3/8 anonim ***** válasza:
mozaik, asterix&obelix németül. egyébként bármilyen képregényt elolvasok, ha a kezem ügyébe kerül:) Csak sajnos nagyon drágák:S
2012. febr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
aha
2012. febr. 5. 20:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Imádom a Marvel képregényeket (leginkább a Stan Lee és Frank Miller alkotásait), a Pókembert vettem is havonta, de bezárt az újságos, ahol árulták, máshol meg nem találom. Marvelből a Kingpin által kiadott köteteket veszem most már. A DC Comics köteteket is imádom, Batman Hush 1-2-3, Préda, Terror, Hush visszatér, stb. Sajnos magyarul nehéz megszerezni a további hősökről szólókat, úgyhogy nagyrészt netem olvasom angolul pl Flash-t meg a Zöld Lámpást is. Aztán szeretem még a Scott Pilgrim köteteket, de az igazán nagy kedvencem az a Watchmen meg Frank Miller Sin City-je.
2012. febr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

garfield


a legnagyobb ;-)

2012. febr. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:D köszi, ezeket én is szeretem!:)
2012. febr. 8. 12:48
 8/8 anonim ***** válasza:

- Carl Barks és Don Rosa Donald Duck, Scrooge McDuck képregényei.

- Bill Watterson Kázmér és Huba képsorai.

- Brian Lee O'Malley: Scott Pilgrim

- Tanemura Arina: Fullmoon wo Sagashite

2012. febr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!