Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti milyen képregényt olvasnáto...

Ti milyen képregényt olvasnátok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Milyen vicces képregényfigurát olvasnátok vagy nézegetnétek legszívesebben? Állatot vagy embert, esetleg valami mást? Szeretnék rajzolni, de nem tudom, hogy mire kíváncsiak az emberek. Légyszi írjatok!

köszi!:)


2012. febr. 5. 15:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Steampunk fantasy-t.

Ha esetleg ilyet kezdenél alkotni, szeretném majd megtekinteni.

2012. febr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
oksi...:)
2012. febr. 5. 15:11
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben még meg nem rajzolt dologról van szó, akkor mind a steampunk, mind a fantasy témát támogatom. Ezen kívül lehet egy kis humort is csempészni ezekbe a témákba, mert úgy érdekesebb az egész. Ami még érdekelne, XVIII-XIX. századi amerikai, kanadai történetek. Egy kis fantasyval keverve, de semmiképpen ne a vámpír-zombi-vérfarkas vonallal, mert attól kiver a víz. Esetleg annyi zombit engedélyezek, amennyi a New-Orleansi vudut használók világába belefér. De kétszáz oldalon max hármat.


Meglévő képregényből én most Don Rosa munkásságát olvasnám/nézném.

2012. febr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem valami brutál fantasy sztori érdekelne horrorisztikus elemekkel.
2012. febr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
okés!
2012. febr. 5. 17:25
 6/13 anonim ***** válasza:

Most fel van adva a lecke :D

De ha lesz anyag, mindenképp muti :)

2012. febr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
rendicsk!
2012. febr. 5. 20:31
 8/13 A kérdező kommentje:
egyébként kb. miről szóljon? gondoltam valami viccesre, de az horroral és steampunkkal nem nagyon stimmel.
2012. febr. 5. 20:45
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyszer összeülhetnénk imádok regény/kèpregény és egyèb fantáziát igènylö cuccost irni :D
2012. febr. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
:))
2012. febr. 16. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!