Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti milyen képregényt olvasnáto...

Ti milyen képregényt olvasnátok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Milyen vicces képregényfigurát olvasnátok vagy nézegetnétek legszívesebben? Állatot vagy embert, esetleg valami mást? Szeretnék rajzolni, de nem tudom, hogy mire kíváncsiak az emberek. Légyszi írjatok!

köszi!:)


2012. febr. 5. 15:03
1 2
 11/13 laca55 válasza:
én garfieldot olvasnék, vagy mondjuk valami mangásat
2012. febr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem legyen fantasy,egy kevés Tim Burton stílussal keverve,thriller elemekkel,helyenknét lehetne félelmetes,sőt egészen brutáli sis,de mégse legyen olyan komoly.

Ismered a Mesék a kriptából című sorozatot? Nos a a vele azonos című képregénysorozaton alpul,illetve különböző E.C. képregényeken. (Vault Of Horror,Haunt Of Fear,stb.)

Ezeket nézegesd meg,és próbáld meg keverni a fent említettekkel! :))

Ha jól megrajzolod illetve kitalálod,és tetszik,megveszem! (persze nem ötezrekért! :D)

2012. júl. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én most a Watchmenért könyörgök idehaza. Ha minden faszás, karácsonyra meglesz :D
2012. júl. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!