Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek mikor tetszett...

Szerintetek mikor tetszett meg Reni Corteznek? (SZJG)

Figyelt kérdés
Szent johanna gimi ^^
2012. febr. 2. 18:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

A hetedikből idézek:

,,- Nem hagynál itt? - kérdeztem zakatoló szívvel, amikor leesett, amit mondott.

- Ha te nem vagy, már a tizediket sem itt járom ki -mondta halkan, mire elkerekedett szemmel néztem rá.

- Mi? Miért

- Fogalmad sincs, hogy hány suliba jártam eddig. Amikor ide kerültem ez is egynek tűnt a sok közül - legyintett. - Nem sok biztos pont volt az életemben. Előtted - húzott magához.

- Hű - mondtam elképedve. Ez akkor azt jelenti, hogy már tizedikben... Sőőt. Kilencedik végén - számolgattam, mert annyira kevés infóm van arról, hogy Cortez vajon mikor vett észre először, vagy mikor kezdett el érdeklődni irántam.

- Miért akarod ezt ennyire tudni?

-Mert érdekel - vágtam rá boldogan.

- Legyen elég annyi, hogy elég régi sztori vagy - felelte diplomatikusan.''

Ezek szerint már kilencedikben, az első vagy a második részben, de szerintem már szeptember 8-án.

2012. szept. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
Hát, én már túl vagyok a 7. részen, és abban is felmerült Cortez és Reni között ez a téma. És abban a párbeszédben Cortez azt mondta, h ha Reni nem lenne már a 10.-et se itt (Szent Johannában) járta volna... Tehát már vmikor 9.-ben figyelt fel Renire. :)
2012. nov. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 vörös98 ***** válasza:
olvassátok el a 8. részt... ott minden kiderül :)
2013. ápr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Bori2001- cortez csak azert jart vikivel, hogy renit feltekennye tegye
2013. jún. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Az első részben szerintem Cortez beleszeretett Renibe,de félt attól,hogy Reninek Arnold tetszik jobban. Megvárta még Arnold távozik és már tizenegyedik részben ősszel össze akart vele jönni,de jött ez a kitalált barát dolog és emiatt haragban lettek.Később karácsonykor Cortez megkapja Reni levelét és ekkor jönnek össze.Ez előtt tizedik szilveszterkor csókolóztak,később motoroztak,majd kézen fogva ültek a Balaton parton.Biztos,hogy tizedikben már tetszett Corteznek Reni.
2014. júl. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Cortez azt mondta Reninek,hogy ha ő nincs a 10.-et sem ott járja ki.Erre Reni elkezd gondolkozni,hogy kilencedik végén már tetszett neki .Cortez,pedig azt mondja hogy elég régi sztori (mármint Reni).
2015. nov. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!