Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek mikor tetszett...

Szerintetek mikor tetszett meg Reni Corteznek? (SZJG)

Figyelt kérdés
Szent johanna gimi ^^
2012. febr. 2. 18:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Őszintén? Fogalmam sincs. :)

Mivel ez egy tipikus szerelmes könyv, gondolom az első perctől, amint meglátta. :)

2012. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Egyértelműen 9.-ikben.:DD

Mostanában (4.és 5. rész.) nagyon féltékeny.:)

Szerintem majd valahol a végén derül ez ki.Addig is várom hogy végre legyen pénzem megvenni a 6. részt ami a napokban jelent meg.:D

2012. márc. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is 9.-ben. :)
2012. márc. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Szerintem amikor Cortez összetörte magát és Reni vitte neki a leckét. De akkor csak megtetszett neki, még nem volt szerelmes.
2012. márc. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Beatles-lány válasza:

A 6.részben felmerült egy kérdés. (Renitől)

Hogy mikor tetszett meg neki.

És ő erre azt válaszolta,hogy már elég régen...Gyanítom,hogy 9.-ben!:))

2012. márc. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Kai10 ***** válasza:
Szerintem még 9.-ben :) A 6. részből ítélve:)
2012. márc. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 bori2001. válasza:
3%
Szerintem nem 9.-ben. Igaz, hogy én még nem olvastam a 6-ot, csak az 5.-ig tudom, hogy mi van, de nem lehetett 9., mert Corteznek volt barátnője addig. Ott volt Viki, meg egy kicsit Edina is. Szerintem 10., mert lehet, hogy azért szakított Vikivel, mert Renibe lett szerelmes.
2012. ápr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
tényeket mondok: régen :)
2012. máj. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az 1. rész végén, a 2.rész elején, mert a 2.-ban már én észrevettem néhány dolgot, amiből láttam hogy tetszik neki...
2012. máj. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az eredeti elvem, hogy nagyon hamar megtetszik Reni neki, ugyanis már az első nap érdeklődik iránta. A 2. rész végén már biztos mert ha bevllalta arajzszakkört, csak, hogy Reni ne bukjon meg akkor az nem szimplán kedvesség. Mindig kikérdezte Reni véleményét, érdeklődött, beavatta dolgokba, meghívta őtés Virágot néhány programra. 10. elején már biztosan tetszett nekin Reni ugye a hajóneves bizonyítja. De van egy dolog amin nagyon elgondolkoztam. Akkor miért járt Vikivel??? Mert ha előtte és utána is tetszett neki Reni akkor csak az a happy end számára elfogadható válasz, ha féltékennyé akarta tenni Renit... De nem én vagyok az író, nem tudom.
2012. jún. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!