Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az Eragon jó könyv?

Az Eragon jó könyv?

Figyelt kérdés
Nagyon vegyesen hallok róla. Valaki azt mondja, hogy nagyon, valaki meg azt, hogy csak koppintás az egész és nem ér semmit.

2012. jan. 28. 20:45
1 2
 11/13 szanomika válasza:

Most olvastam újra. Ami közös sok más hasonló témájú könyvvel az például az utazás motívuma(GYŰ- Frodó útja, Star wars Luke útja, Trónok harca rengeteg szereplő esik keresztül fizikai illetve lelki utazáson.)

Nos, a könyvekről annyit, hogy nincs meg bennük a Gyűrűk Ura mélysége, de attól még igen hangulatos olvasmány.A hosszúsága meg ne riasszon meg senkit, ritka az olyan pillanat, amikor ne történne valami érdekes. De azokban a pillanatokban is érdekes marad.

Sok könyvet olvastam, én azt mondom,az Eragon bár nem mestermű de attól nagyon jó könyv.

2015. szept. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Hát igen, el is olvastam annak idején, tetszett is, én élveztem :D


Bár akkor még csak 3 rész volt, a negyedik még mindig hátravan, de majd újra az egészet egymás után ^^

2015. szept. 30. 20:37
 13/13 anonim válasza:
Én nemtudtam letenni és a filmet is szeretem
2016. jan. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!