Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az Eragon jó könyv?

Az Eragon jó könyv?

Figyelt kérdés
Nagyon vegyesen hallok róla. Valaki azt mondja, hogy nagyon, valaki meg azt, hogy csak koppintás az egész és nem ér semmit.

2012. jan. 28. 20:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Megvettem az első két részt, de utána már a harmadikat nem. Annyira nem fogott meg. Olyan "elmegy" kategória.
2012. jan. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó könyv. :) Persze, tényleg vannak benne koppintások, engem a Gyűrűk Urára emlékeztet, de ettől függetlenül nekem tetszett. Izgalmas. :)
2012. jan. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én annyit tudok mondani hogy van két barátnő akik imádják:D énis gondolkozom rajta h elolvasom:D
2012. jan. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Elkezdtem olvasni, nekem nagyon tetszik.
2012. jan. 30. 18:50
 5/13 Mahesha ***** válasza:
sztem király! :D
2012. márc. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Irtózatosan jó könyv! Fantasztikus a hangulata, maga a történet. És szerintem semmi köze sincs a Gyűrűk Urához, a tündéken kívül.
2012. márc. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez a könyv fenomenális,érdemes elolvasni. Az egyetlen hátránya, ami miatt kevesen olvassák, az a hosszúsága. Kb. 1000 oldalas az össze kötete. De nyugodtan olvasd el, nem fogod megbánni!:)
2012. márc. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 gajcsu válasza:
Engem hosszas győzködés után tudtak rávenni hogy olvassam el de leszedtem pdf-ben át alakítotam hogy S minin tudjam olvasni aztán megvettem mind a hármat és alig raktam le a harmadikat máris újra kezdtem mert király.
2012. aug. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Klasz könyv!
2012. okt. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
csak halkan megemlítem,hogy az író 15 évesen kezdte írni, és valóban a gyűrűk urából vannak a tündék, törpök, de ennyi, más hasonlóság nincs. amolyan fan fiction
2013. máj. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!