Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért van az, hogy nem tudnak...

Miért van az, hogy nem tudnak lekötni a könyvek? Elolvastam az összes S. M. könyvet és már kb.10 könyvnek estem neki, de a 30. oldal után megunom és nem veszem elő többet. Olyan minőségű könyvet keresek, amilyet S. M. írt!

Figyelt kérdés
Aki olvasta a Twilight sorozatot, az tudja, h milyen könyvet szeretnék...
2009. máj. 28. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Vámpíros vagy inkább romantikus,vagy vámpíros romantikus?


Vámpíros:


Anne Rice- Vámpírkrónikák

Anita Blake(bár nem vámpírosan sztem:D)


01. A Bűnös Vágyak

02. A Nevető Holttest

03. A Kárhozottak Cirkusza

04. Telihold Kávézó

05. Véres Csontok

06. Gyilkos Tánc

07. Égő Áldozatok

08. Sápadt Hold

09. Obszidián Pillangó

10. Leláncolt Nárcisszusz

11. Égkék bűnök

12. Lidérces Álmok

13. Micah

14. Haláltánc

15. The Harlequin

16. Blood Noir


S.D.Perry : Resident evil 3 - A holtak városa


Darkside


Szívás!


Tim Burton: Rímbörtön


Stephen King & Peter Straub - A fekete ház



Gondolom a vámpíros dolgok miatt kértél hasonló kaliberű történeteket,ezeket olyanok ajánlották akik vámpírmániások,kicsit goth,kicsit elvetemült Vampire Knight fanok.Erről jut eszembe.Próbálj ki egy képregényt mangát,a címe Vampire Knight.Hasonlóan vámpíros történet,romantikus,de van benne 16+os rész is ...

2009. máj. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, h ennyit fáradoztál!

Igazából én romatikus és izgalmas könyvet keresek, nem muszáj vámpírosnak lennie, de egyáltalán nem hátrány, ha vámpírokról szól. Igazán fanatikus lettem ezen a téren is! :)

2009. máj. 30. 18:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!