Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnatok olyan fiatalos...

Tudnatok olyan fiatalos konyveket ajanlani amit most olvasnak a kamaszok?

Figyelt kérdés

Kint elek kulfoldon, es itt nincs lehetosegem lemenni a konyvtarba es kikolcsonozni egy jo magyar forditasu konyvet. Szoval 16 eves vagyok es nekem valo konyveket tudnatok ajanlani amit azert a netrol is letudok szedni?????


Regebben olvastam a pokoli balejszakakat, meg a twilight sorozatot, de most ezek alapjan ne altalanositsatok, hogy csak ilyesfajta konyveket szeretek marmint a vampirosakat,johet minden fiatalos konyv amit most olvasnak a velem egykoru kamaszok :):)


2012. jan. 16. 08:34
 1/9 anonim ***** válasza:
harry potter, gyűrűk ura.
2012. jan. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
darren shan könyveit nagyon tudom ajánlani :)
2012. jan. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Cassandra Clare: A végzet ereklyéi sorozat. Az eddig kiadott részei: Csontváros, Hamuváros, Üvegváros, Bukott angyalok városa. Nekem a kedvencem lett, nagyon jó urban fantasy.
2012. jan. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi szepen :) A gyuruk ura meg a harry pottert az a baj hogy mar lattam filmen, szoval azt nem birnam elolvasni unalom nelkul mivel tudnam a kovetkezo esemenyeket. De azert koszi :)
2012. jan. 16. 15:41
 5/9 A kérdező kommentje:
Oh ha meg tudtok tobbbet akkor nyugodtam irjatok le majd mindig megnezem ezt a topikot :)
2012. jan. 16. 15:42
 6/9 anonim ***** válasza:

A Szent Johanna Gimi (!!!!!!)

Becca Fitzpatrick: Csitt,Csitt, Crescendo (!!!!!)

Kerstin Gier: Rubinvörös,Zafírkék(!!!!!!)

Claudia Gray: Evenight sorozat

Spirit Bliss: Árnyékvilág, Kígyók sziszegése

Lauren Kate: Fallen

Bree Despain: The Dark Divine, The Lost Saint

Sarah Dessen: Figyelj rám!

Sarah Dessen: Tökéletes

Szurovecz kitti: Fényemberek

Katherine Applegate: Szívzűrök sorozat

Suzanne Selfors: Mentsük meg Júliát

Polly Shulman: Rajongás

2012. jan. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Scott Westerfeld: Csúfok, Szépek, Tökéletes

Simone Elkeles: tökéletes kémia

Stephanie Meyer: Burok

Szent Johannna gimi :)

2012. jan. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja és még egy...

Jay asher: 13 okom volt

Előző voltam :)

2012. jan. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia!


Ha szereted a fantasyt, akkor tudom ajánlani Christopher Paolini könyveit. Én 14 évesen kaptam az első kötetet születésnapomra, és beleszerettem. Mondanom sem kell, azóta olvasásmániás lettem.

Azóta a könymolyképző kiadó vöröspöttyös könyveit olvasom. Ezek többségéről a kiadó honlapján tájékozódhatsz, miről is szólnak, és ha ügyes ember, akkor le is tudja őket szedni. Elég sok könyv van meg nekem is, ha kell valami, nyugodtan írj, ha megvan, elküldöm.

2012. máj. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!