Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki a kedvenc szereplőd a...

Ki a kedvenc szereplőd a Harry Potterből és miért?

Figyelt kérdés
A könyvből és filmből is érdekel.Esetleg kit nem szerettek?
2009. máj. 24. 19:35
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Lupin- imádom a vérfarkasokat :) meg egyébként is, nekem nem volt soha ilyen rendes tanárom


Sirius- csak mert, nincs konkrét oka


Lucius Malfoy- mindig is bírtam az elegáns, háttérben ármánykodó gonosz karaktereket :) (mint amilyenek a nemes származású vámpírok is pl:)

2009. máj. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Malfoyok :D:D Főleg Draco <33
2009. jún. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

huh ezt nem tudom így megmondani. én mindenkit nagyon szeretek :) persze van akit utálok pl Peter/Makesz xD

de őt is szeretem mert jól alakít. mindenkit szeretek mert ez így tökéletes :) ha valaki más lenne benne akkor már nem lenne jó :D am Harry-t szeretem asszem a legjobban :)

2009. jún. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

George meg Fred :)

meg bírom Dumbledoret is.

és hagrdiot:P

2009. júl. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
hermione nekem nagyon szimpatikus, mert okos, szép meg minden. és nagyon birom én is pitont, filmbe is nagyon jó, és dracot is:) nekem dumbledore nemnagyon szimpatikus, és lupin se annyira:(
2009. aug. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
ja és kifelejtttem luna is a kedvenceim közé tartozik, és a weasley ikrek is:))
2009. aug. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Egyértelmüen:

1.:Perselus Piton mert annyira szerette Lily Evans Pottert és segítete Harryt (a maga módján) + nagyon okos és agyafúrt, kiváló oklumentor + meg persze kiváló a stylusát

2.:Hermione Jane Granger mert nagyon-nagyon-nagyon okos + normális nem osto-benko-k....(hülye ribus mint Laverder Brown)

3.:Harry ez egyértelmű

4.:Luna Lovegood egyszerüen bájos és érdekes és csak szeretni lehet + ami a szívén az a száján

5.:Ron cuki vöröske bár nem túl okos és nagyon kényelem szerető és néha féltékeny de a végére felnő és nemes lesz legalább annyira mint Harry

6.:Draco őt inkább egy fan fictionban szerettem meg amikor szerelmesek voltak Hermionéval

7.:és mivel a varázs világban a 7 a legerősebb mágikus szám Hát kik lennének mások mint a Fred és Greorg egyszerűen imádom őket együtt és Greorgit nagyon sajnálom!!!

Bocs a helyesírásért!

2009. aug. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Ron olyan vicces:D
2009. aug. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Sirius,Lupin,Lucius Malfoy,Percy
2010. márc. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Ron, Fred, George, Luna és Csámpás
2010. márc. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!