Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki a kedvenc szereplőd a...

Ki a kedvenc szereplőd a Harry Potterből és miért?

Figyelt kérdés
A könyvből és filmből is érdekel.Esetleg kit nem szerettek?
2009. máj. 24. 19:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem konkrét szereplő nincs...

Jó mondjuk Harry-t ide sorolhatnám...& szerintem ő egyértelmű hogy miért...

De nekem mégis a tanárok közül tetszettek páran...

2009. máj. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Ron:DOlyan kis cuki,és bátor és hát csak összej..izé,nem szóltam:D
2009. máj. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Severus Snape (Piton),és azért mert tetszik a cinikus stílusa,a komorsága,a feketesége és a határozottsága.
2009. máj. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát csak a könyvben tetszett,a filmben már nem: Sirius Black....fú hát én totál belezúgtam a könyvben...8)
2009. máj. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
2009. máj. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Sirius nálam is, én is pont azon gondolkodtam sokszor olvasás közben, hogy ha az életben is létezne ilyen pasi, valószínűleg belezúgnék, pedig már nem vagyok tini:)

továbbá nagyon kedvelem Piton gyilkos, fekete humorát én is.

akit különösen ellenszenvesnek találok, a mardekáros Pansy Parkinson. meg tudnám az életben tépni az ilyen rosszindulatú, aljas csajt.

2009. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Avalanche ***** válasza:
100%
Alastor "Rémszem" Mordon, mert ő olyan tipikus paranoiás öreg. =D George Weasley, a beszólásai miatt (Fredet nem kedveltem meg annyira). =D
2009. máj. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Az én kedvenceim: Sirius,nekem is a könyvben tetszett:P. Fred,nála nagyon durva volt amikor meghalt,nem tudom miért de akkor fogott meg. Draco Malfoy,fogalmam sincs miért de imádom! És Bellatrix Lestrange,mert szerintem fantasztikus karakter a könyvben,a filmben pedig Helena nagyon jó játsza!:)Továbbra is várom a válaszokat!
2009. máj. 24. 21:19
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Piton a kedvencem... a legrejtélyesebb karakter az egész könyvben...sosem tudod eldönteni melyik oldalon áll, és csak a végén derül ki :) Szerintem nagyon izgalmas és tetszik a visszaogott stílusa is. Amugy még kedvenceim Draco és Sirius is.
2009. máj. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
100%

Piton nagyot alakit!

Nagyon teccik a gonoszsága.Cinikussága.

2009. máj. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!