Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a könyvekről?

Figyelt kérdés

Ezekről:

Richard Castle: Heat Wave-Hőhullám

Cassandra Clare: Csontváros

Kerstin Gier: Rubinvörös

Maggie Stiefvater: Shiver- Borzongás


2011. dec. 22. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha ajándéknak szánod akkor bármelyik jó lesz ha érdekli az adott témát az ajándékozott.

Én agy könyvmoly vagyok,így csak a saját véleményemet írhatom le( de nem vagyunk egyformák,lehet hogy ami nekem tetszik az másnak nem és fordítva)

Szóval a 4 könyvből én egyet olvastam el:"Kerstin Gier: Rubinvörös" könyvet.Én személy szerint szeretem a vörös pöttyös könyveket,és ez a könyv az.Kellemes,néha vicces,de jó történet a múltba visszamenni..(de feltételezem hogy tudod miről szól..

A többi hármat nem olvastam el,csak a tartalmát.

Én személy szerint ha választanom kéne akkor A "csontváros" könyvet nem kérném.Az még a tartalom alapján is elcsépeltnek,unalmasnak tűnt.

A borzongás sem kéne,mert nem vagyok oda a "farkasemberes" könyvekért..Az ilyen már a csapból is folyik,és ezeket a könyveket egymás majmolására írják.(értsd: elég egy farkasemberes könyvet elolvasni,a többi ugyanarról szól,csak a helyszín és a nevek változnak meg)

A Hőhullám ami érdekelne.Az még tartalom alapján is izgalmasnak,érdekfeszítőnek találtam..


De mint írtam ez az én véleményem.

2011. dec. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Az elöbbihez hozzászólva én olvastam a Shivert és más most felkapott vámpíros-vérfarkasos könyvet és szerintem semmi köze az eddigiekhez. Izgalma és nem egy kaptafára írták az összes vérfarkasos könyvet. A személyes véleménye, hogy én nem döntenék az alapján, hogy valaki, aki csak elolvasta a könyv hátulját, azt mondta, hogy olyan mint a többi és uncsi.
2011. dec. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a Csontvárost olvastam, és imádtam. Vannak benne fordulatok, nem konkrét vámpír-vérfarkas könyv, bár mindkettőből van benne de csak mellékesen. A főhős igazán szerethető (sőt!).
2011. dec. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A Shiver nekem nagyon tetszett. Megszerettem benne a szereplőket, és mindent. Eléggé bele élem magam a történetekbe, szóval még sírtam is. Én ezt nyugodt szívvel tudom ajánlani. /+ a többi részét is!!/


A Csontvárost én nem, de a nővérem olvasta, és rögtön kérte is a következő részt...Nagyon tetszett neki!!! :)

2011. dec. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

tegnap 13:07

Első vagyok.Mint írtam,én a személyes véleményemet mondtam el,de az nem jelenti azt,hogy nem veheti meg akár mind a 4 könyvet.

Abban igazad van,hogy elolvastam a tartalmát,és ebből nekem az jött le,hogy "egy újabb sablonos könyv"

Volt alkalmam rengeteg vámpíros,farkas emberes könyveket olvasni,hiszen volt idő amikor csak az ilyen fajta könyveket olvastam.Amikor már elolvassuk a 30-dik farkasemberes vagy vámpíros könyvet,rájövünk,hogy szinte mind ugyanarra a sémára épül fel.Röviden,hogy van egy lány aki szerelmes a srácba,de a srácnak titkai vannak.A srác is odavan a lányért,de ő időnként farkassá/vámpírrá változik..(egy átok miatt vagy valami más miatt) a történet folytatódik a szerelemről.Ki nem szabad hagyni egy harmadik személyt aki mindig gondot okoz..

Tudod ezeka könyvek olyanok mint régen a sok "harlequin" szerelmes regények..Ezer féle volt (Bianca,Jenny,stb) de mind egytől egyik ugyanarról szólt..


De mint írtam ez az én véleményem.Van akinek bejön,és oda van érte..Ez sem baj...Én oda vagyok Stephen King regényeiért,és van aki ki nem állja őket.

2011. dec. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezek közül csak egyet olvastam, a csontvárost, és imádtam! A legkevésbé sem unalmas. Sőt! Nagyon is fordulatos. Párszor hajnali 1-ig fennmaradtam hogy olvassam pedig a következő nap suli volt. Most lehet hogy a tartalom nem sikerült túl jól, de akkor sem arról kellene megítélni egy könyvet...
2011. dec. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én ezek közül a Csontváros-t olvastam, mondanom se kell rohantam is megvenni a folytatást. Szerintem nagyon jó könyv, tele fordulattal, romantikával... a baj csak az, hogy nincs belőle több :(
2011. dec. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Én csak az utolsó kettőt olvastam.

A Rubinvöröst nagyon élveztem, elragadott, a története, és már nagyon várom, hogy a folytatást olvashassam.

A Shiver az elején még nem, tetszett, nem tudtam azonosulni a szereplőkkel, de a végére már nm tudtam letenni.

A gond mind a kettővel az, hogy sorozat és ha egyet elolvastál akarod a többit is, és még a 3. rész nincs magyarul egyiknél sem .

2012. jan. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A Rubinvöröst az eggyik barátnőm olvasta,neki nem tetszett,én is "beelnéztem" nekem se.a Heat Wave--t csak ajánlani tudom,nagyon jóóó *.*.*.*
2012. jan. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nem mindenkinek egyforma a véleménye :)

pl Enikő szrint a Castle - Hőhullám...

[link]

2012. nov. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!