Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a könyvekről?

Figyelt kérdés

Devlin Haynes: Vérvonal

Szerintem oltári nagy twilight-koppintás, ráadásul gagyi is, a főszereplő meg egy gyépés. és hp.


2010. aug. 29. 22:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett. :D Megvan mind a 3 része. :)
2010. aug. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
A Tvájlájt is koppintás, csak hogy tudd...Mi az a "hp"? Hisztis p.icsa? Fúúú, hát jobb, ha tudod, hogy nem láttam még akkora hatalmas hisztis p.icsa főszereplőt, mint Bella.
2010. aug. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, az a hp. am a twilight nem koppintás, csak pár dolgot kölcsönvett a szerző. minden drakulával kezdődött. a twilight tele van egyediségekkel. míg milyen az már, hogy edison khallen? és bella nem hp.
2010. aug. 29. 22:37
 4/13 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a Twilight-ot!!


És ha tetszik vagy szimpi a könyv...olvasd el!

2010. aug. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Még hogy Bella nem aaaz? :-O Mondd, te olvastad a könyveket? Mert én igen, és biztosíthatlak, hogy nagyon is az. Jaa, magyarán szólva kölcsönvett --> összelopkodott. A Drakulát meg a Tvájlájtot pedig, kérlek, ne emlegesd egy lapon, mert szinte SEMMI közük egymáshoz. Nagyon sablonos a Tvájlájt, például megnézheted, se Bellának, se Edwárdnak nincsenek negatív tulajdonságai, így aztán könnyű beleszeretni biztos a másikba... A vámpírok csak azért kellettek bele, hogy ne legyen olyan istentelenül unalmas :D


második

2010. aug. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért vannak negatív tulajdonságaik a szereplőknek. a drakulát meg azért említettem, hogy akkor ennyi erővel az összes vámpíros könyv koppintás. edwardnak pl az a rossz tulajdonsága, hogy túl toporgós néha. és képzeld, jópárszor olvastam már a könyveket, de nekem nem az jött le, hogy bella egy hisztis pics@
2010. aug. 29. 23:06
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretem a Twilightot. Igaz a vámpírok nem vonzanak, de mindent megnézek és elolvasok ami hasonlít az Alkonyathoz. Minden könyvben van valami ami más.

Mondjuk filmet nem ismerek sokat de az Alkonyat, True Blood és a Vámpírnaplók alapja szinte teljesen ugyan az.

És azok is tök jók.

2010. aug. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A Twilight-ot koppintották a Vámpírnaplókról, a története szinte ugyan az a filmben...Amúgy meg szeretema mind 2-t. Igaz könyveket sajnos még nem tudtam elolvasni, de én is azt hallottam, h Bella 1 hp, meg, h a fele arról szól, h Edward milyen helyes, meg, jajj Edward így, meg úgy...De én amíg nem olvastam, addig nem ítélem így el a könyvet. :)
2010. aug. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A Twilight tényleg koppintás. Innen-onnan összeszedegette, nyálban áztatta, és kész is lett.


Az "írónő" (hogy nem sül le a bőr a képéről, hogy írónak meri magát nevezni?) pedig egyértelműen magáról mintázta Bellát. És mindig egy Edwardot szeretett volna magának. Így hát megalkotta a kis erekciómentes fiúcskát, és nagyon elégedett magával. Elcsépelt, unalmas sztori.


Ez a Vérvonal se ígér túl sok jót, ha már köze van valamennyire a fent vázolt hányadéknak. Bocsi, rajongók, de ti belül mind egy-egy 10 éves kislány vagytok, aki a szőke hercegre vár.

2010. aug. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jaja, pont erre ment a könyv írója, hogy nyálas legyen, és gondolom olyan keresktert hozzon létre, ami olyan "ideális", ezért tetszeni fog a kislányoknak, akik várnak a szőke hercegre ;D


második

2010. aug. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!