Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a könyvekről?

Figyelt kérdés

Devlin Haynes: Vérvonal

Szerintem oltári nagy twilight-koppintás, ráadásul gagyi is, a főszereplő meg egy gyépés. és hp.


2010. aug. 29. 22:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

halljátok-e.... lelehet pontozni de mért kell szidni egy olyan könyvet amit LEHET nem is olvastál...

pl aki a twilight-et szidja az olvasta-e?

nem leszólni akarok itt senkit de ezzel nem csak a kérdezőt bántod hanem az összes Twilight rajongót hogy nyilvánosan lehúzod...

2010. aug. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Nessie Cullen válasza:
Nem hiszem el, hogy jobbnak tartják egyesek a vérvonal című könyvet. elolvastam, és a közelébe sem ér a twilightnak. jó, mindkettő koppintás, de a mai világban mi eredeti? és bella szerintem sem hisztis p.icsa.
2010. szept. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem nagyon tudok nyilatkozni, mert nem olvastam, és nem is láttam a twilightot, de már nem is szeretném, mert az a sok kiscsaj úgy odavan érte, hogy az már nevetséges.


Jah, és figyelj, attól még hogy nem tetszik egy könyv vagy film, nem kell mindennek leírni, mert aki szereti annak az ugyan olyan, mintha valaki előtted hordaná le a twilightot, és biztos, hogy neked sem esne jól, és azt gondolnád, hogy micsoda egy s*ggfej ...


Ennyi volt a napi szentbeszédem :D

páá

2010. szept. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!