Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket ajánlanátok...

Izsák Réka kérdése:

Milyen könyveket ajánlanátok egy 14 évesnek?

Figyelt kérdés
Tudjátok 14 éves vagyok és szeretek olvasni. Szeretném megtudni milyen könyvek érdekelnek titeket és ha megfogna az egyik könyv amit leírtok nekem akkor én is szívesen elolvasnám. Szeretem a szerelmes történeteket is és a kicsit ijesztőket is, de nem nagyon ijesztőt. Csak annyira mint például a Rettentő gyönyörűség és annak a további részei. Előre is köszönöm az ajánlatokat!
2011. dec. 15. 19:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Romantikus bár lehet nem a te stílusod a True Blood.
2011. dec. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Darren Shan - Vámpír könyvek

Eszméletlen, jóval előbb íródott, mint a mostani a vámpíros sztorik, és sokkal jobb is náluk. Tényleg szívből ajánlom. Minden van benne, a másik sorozat, a démonos, na az viszont félelmetes, az első könyvet se olvastam el. A vámpír inasa az első rész, ajánlom!!! :)

2011. dec. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen Lőrinc L. Lászlót és Stephen Kinget olvastam, és még most is szeretem/olvasom őket. 22/f
2011. dec. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ajánlatokat, majd utánuk nézek. :)
2011. dec. 16. 15:24
 5/13 anonim ***** válasza:

Gondolom lány vagy, ugye?

Én is 14 vagyok és íme egy lista a kedvenc könyveimről:

Agatha Christie-10 kicsi néger: Ez elég ijesztő, de inkább izgalmas, semmiképp se hagyd ki!

Agatha Christie-Halál a Níluson (de a többi A.C. is)-Egy krimi romantikus szállal

Meg Cabot-Airhead: Szórakoztató és vicces történet

Meg Cabot- Neveletlen hercegnő naplója: Ha még nem olvastad... 10 éves korom óta a kedvencem

J.K. Rowling-Harry Potter: Valószínűleg már túl vagy rajt, de ha nem, akkor hajrá!

Leiner Laura-A szent Johanna gimi: Hétköznapi kamaszokról

P.C.&Kristin Cast-Az éjszaka háza: Vámpíros, de nem a csöpögős oldalról...

Evelyn Marsh-Afrodité sikolya: Romantikus orvosi krimi, de ha nem szereted a sok szálon futó eseményeket, akkor inkább hagyd ki

Ross Macdonald-A fúriák, Mozgó cél: Ha szereted a borongós hangulatú mégis igazán evvilági könyveket, akkor ne hagyd ki! (amúgy ezek is krimik)

Téboly (aranypöttyös): Sajnos nem tudom ki írta. Ez egy borzongós könyv, ahol a női főszereplővel mindenféle ilyesztő dolgok történnek, de a végén sikerül felülkerekednie rajtuk

Gárdonyi Géza-Egri csillagok: Jó tudom kötelező, de ha nem olvastad el valamiért, akkor mindenképp ajánlom

A kék lagúna (nem tudom az írót): Ez egy olyan könyv, ahol a két főszereplő egy kisfió és egy kislány egy lakatlan szigeten nőnek fel. Nyugis, romantikus és gyönyörű


Most így több nem jut eszembe, remélem tudsz válogatni! :)

2011. dec. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Ahogy előttem is írták, a Szent Johanna Gimit mindenképpen olvasd el! Kb. 1 hét alatt kiolvastam a megjelent öt részét, annyira jó!! :)
2011. dec. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is imádtam az ilyen tini könyveket:) Fiúk kizárva könyvsorozatot olvastam rengeteget. Azokat a könyveket mindenképpen ajánlom. Viszont ha valami újat is kiszeretnél próbálni akkor Kovács András Péter- Multigáz könyvét ajánlom.Megjelent már a második része is Médialom címmel.Nagyon szórakosztató regények:) Tudom, hogy nem ilyen könyvet keresel, de mindig ki kell próbálni valami újat, ha úgy érzed itt az ideje, akkor ezekkel kezd;)
2011. dec. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ilyen sokan írtatok nekem, am én is olvastam a Szent Johanna Gimit ( miden részét 2 nap alatt kiolvastam, mert nem tudtam lerakni)
2011. dec. 18. 17:04
 9/13 anonim ***** válasza:
Talán a Hívj be amit még nem említettek, nem tudom ki írta. Elég vaskos könyv, ijesztő és izgalmas is, én még nem olvastam végig, csak elkezdtem, de az tetszett.
2011. dec. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Zoey görbe utakon (katherine applegate) - ez ilyen rejtélyes, romantikus cucc de nagyon jó.

Alaska nyomában (John Green) - szintén van benne dráma, piálás, parti, love.

2012. jan. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!