Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van olyan Stephen King könyv,...

Van olyan Stephen King könyv, ami egyáltalán nem ijesztő? Mert én csak olyanokat találtam.

Figyelt kérdés
Pl.A remény rabjai (Different Seasons) is érdekelne ,de sehol nem találom
2011. dec. 10. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Én most vettem ki 2 Stephen King könyvet és vállalom a kockázatot :) Még keresem a tortúrát, de azt nem találtam. Sztem nem nagyon fogsz találni, mert ő tipikusan krimi író.
2011. dec. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Krimi? Az épp hogy nem horror.Én leginkább horror,thriller témájúakat találok...
2011. dec. 11. 00:05
 3/7 anonim ***** válasza:

A Tortúra ijesztő. Illetve van egy gusztustalan jelenete, amitől metrón ülve összeborzadtam. De Kinget nevezik a horror mesterének, tehát nem véletlenül ijesztőek a könyvei (de vannak, amik nem, pl. amik nem horror témájúak - meg az értekezései). Az írsról c. pl. nem ijesztő.

Amúgy én a horrorjaitól nem kapok frászt, csak ha a természetfelettivel dolgozik egy szerző, attól kiráz a hideg. Ez akaratlan. És King pl. az Állattemetőben ezzel dolgozik - utáltam is érte rendesen. De a Tortúra szerintem egy igen laza mű, mondom, az egyetlen patkányos jelenetén kívül nem nagy dolog, kis kínzás, kis lelki terror, kis őrület, de simán lehet csonkolás közben uzsonnázni.

2011. dec. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Dolores nagyon jó könyv és semmi ijesztő nincs benne.
2011. dec. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
én csak a tortúrát, meg a rémautót olvastam. stephen kingtől szerintem ne keress "love storykat" mert nem lesznek. érdekes, engem egyik könyve sem ijesztett meg, mert olvasva én nem parázok ezektől. viszont belegondoltam, hogy ah filmben igényesen meg lenne csinálva, elég brutális lehetne.
2011. dec. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Remény Rabjai:

4 történet és nem ijesztőek.

A címadó az olyan dráma szerű talán, a Jó Tanuló az egy thriller jellegű talán, de ijesztőnek azt se mondanám.

Az Állj Ki Mellettem-et nem tudom minek kéne nevezni, a könyv hátulján úgy emlékszem kriminek írják, de szerintem egyáltalán nem az.

És végül az utolsó történet sem ijesztő. ;)

2012. febr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én imádom Kinget, de én még egyik könyvén sem féltem...
2012. márc. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!