Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi lehet ennek a könyvnek a...

Mi lehet ennek a könyvnek a címe? évekkel ezelőtt olvastam, nagyon tetszett, csak nincs elfelejtettem a címét. Valaki esetleg olvasta?

Figyelt kérdés

A fősezerplő srác egy kis közösségben él (tisztára mint, a Falu c filmben) sok a szabály, valami egyenruhát is kell hordani ott. Tipikus elnyomás volt a szülők részéről. Később a föszereplőnek volt egy afférja egy lánnyal. Innentől jött volami bonyodolom, valami bosszú a közösségtől, vagy büntetés vagy mi. (megvakítattás meg valami tűz is volt)

A könyv következő részében a srác az elmeosztályon van, kezelik, és kiderül, hogy az egész kamu a srác dilis, nem is úgy volt ahogy ő képzelte, vagyis ahogy az els részben leírták, az csak az ő emlékei, hog yszerente úgy volt.(megerőszakolta a lányt) Közben valami lány jár be hozzá, a szerelme. Na a végére egyáltalán nem emlékszem.


Bocsánat, hogy kusza, de csak ilyen részletek villanak föl. Valaki ráismer erre a könyvre???


2011. nov. 19. 17:30
 1/4 3Co válasza:
Hát sok sikert hozzá.
2011. nov. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lehet a könyvtárban utána érdeklődöm.. Kicsit hülyének fognak nézni:D
2011. nov. 28. 13:13
 3/4 anonim válasza:
Én nem tudom, de érdekes lehet, úgyhogy ha megtalálod, megírod a címét, kérlek? :)
2011. dec. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg marha jó könyv, kiderül, hogy valami klasszikust olvastam 10en évesen és nem emlékszem a címére, hát akkor falra mászom! Na majd írok ha meglesz! Jövőhéten megyek könyvtárba!
2011. dec. 10. 00:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!