Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hány részből áll Lucy Maud...

Hány részből áll Lucy Maud Montgomery Váratlan utazás c. könyve?

Figyelt kérdés
Csak azért, mert a filmből van egy csomó évad, de könyvben én csak 5-t olvastam, és az 5 könyv amit olvastam az első évad filmben. Nincs több könyv vagy mi?

2011. nov. 13. 15:47
 1/5 k.lau13 ***** válasza:
jééé, én csak két könyvről tudtam xd. egyébként szerintem valami alapján megcsinálták a filmet, szóval valószínű, h nem csakúgy kitalálták, tehát szerintem van:)) bocs ez egy hülye válasz, tudom...:DD
2011. nov. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eszerint a sorozat nem teljesen a könyvekre épül, gondolom, tovább is írták: [link]
2011. nov. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nam arra írták, de én úgy emlékszem még 4. kötettel is találkoztam, úgyhogy minimum annyi. Vagy 5. Ha az Emily 5 részes akkor ez szerintem négy mert azt hiszem nem ugyanannyi. Az meg 5, úgy emlékszem. Tehát szerintem 4.
2011. nov. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A sorozat regényváltozatai Lucy Maud Montgomery kanadai írónő neve alatt jelennek meg; valójában a Váratlan utazás Montgomery A mesélő lány és Az arany út című regényei szereplőinek felhasználásával készült. A regényekhez képest több szereplőt és rokoni kapcsolatot megváltoztattak, ezen kívül átvettek bele történetszálakat Montgomery Anne Shirley-sorozatából is.

-> Wikipedia [link]

Érdekes...

2011. nov. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
5 részes de én olyat is olvastam már hogy nem Lucy Maud Montgomery írta hanem a sorozat rendezője Kevin Sullivan...
2012. jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!