Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Veszitek vagy kölcsönzitek a...

Veszitek vagy kölcsönzitek a könyveket?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 21:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
tudom, ez finnyaság, de én sokkal jobb érzésell olvasom azokat a könyveket, amik a sajátjaim, valahogy olyan belsőséges érzést kelt bennem, és így bármikor elolvashatom újra, ha csak eszembe jut, ugyanis én megszállott, újra olvasó vagyok... :) de azért persze szoktam könyvtárba is menni, de ott sokszor nem találom meg azokat a könyveket, amiket el szeretnék olvasni... :(
2011. okt. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Leginkább veszem. Néha meg letöltöm netről, ha pl. nem birom kivárni, amig magyarra leforditják :)
2011. okt. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
:)vannak oylan könyvek sztem amik csak neten vannak.nem?
2011. okt. 13. 14:57
 14/17 anonim ***** válasza:

Hát, biztosan vannak. Sok könyv van egyébként, aminél meg sem nézem, hogy lehet-e boltban kapni, hanem egyből net, pl. a szakkönyveket rögtön a netről töltöm, mert olyan szakmában dolgozok, ahol gyorsan elavul a tudás/technológia(szoftverfejlesztek :) ), szal felesleges 8-10 ezer forintokat kiadni ilyen könyvekre, mert 3-4 év múlva már annyit sem érnek, mint a papír, amire nyomtatták.

Másik példa, amikor netről töltök : van egy fantasy regénysorozat(Warhammer: Felix&Gotrek novellák), aminek meg szoktam venni minden részét, de egyszerűen nem bírtam már kivárni, míg lefordítják magyarra, úh. letöltögettem netről az összes részt angolul, és úgy olvastam el :)

Persze ha megjelenik vmelyik rész magyarul, akkor megveszem, és úgy is elolvasom :D

2011. okt. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
az jó:)ha angolul olyan jól tudsz hogy el tudsz regényt olvasni.
2011. okt. 13. 19:08
 16/17 anonim ***** válasza:
Annyira nem vagyok penge azért :D Amikor az első angol regényt olvastam, a fele időm a szótárazásra ment rá, de aztán meguntam, hogy keresgetni kell a szavakat, és megelégedtem azzal, hogy úgy kb. megértem, mi történik, a nagyon kis részletek meg annyira nem fontosak :D
2011. okt. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
lopjuk
2011. okt. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!