Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyire népszerűek nálunk az...

Mennyire népszerűek nálunk az e-könyvek?

Figyelt kérdés
Úgy értem Magyarországon. Mennyire sikeresek? Úgy gondolom, hogy még nem nagyon terjedtek el, igaz?
2011. okt. 7. 00:52
 1/7 anonim ***** válasza:
hát nem túlzottan, nem tudják az emberek, mennyire jó
2011. okt. 7. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. Nos azt tudtam, hogy külföldön szinte egyenértékű sikere van, mint egy rendes könyvnek. Csak azért kérdezem, mert volna egy pályázat, amiben a nyertes művét e-könyv formában jelentetnék meg (persze honorárium meg minden járna vele) és nekem volna is mit beküldeni. Csak nem hiszem, hogy itthon ez nagyon bejönne.
2011. okt. 7. 09:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azért jobban szeretem, amikor ott van az a könyv a kezembe. :)
2011. okt. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Feltörekvőben van. Már egy éve megy az ígérgetés, hogy most beindul, de az tény, egyre több programot, pályázatot, fejlesztést írnak ki e-könyvekre, többen álltak mögé, támogatják, állami pénz is van már benne (és magántőke), egyre több céget győznek meg arról, hogy ez jó, szóval lesz ebből valami, ha addig el nem söpri Magyarországot az államadósság. Én kifejezetten bizakodó vagyok, mivel láthatóan kezd népszerűbbé válni, és jobban fogy már, mint a hangoskönyvek fogytak annak idején "ilyen időben".


Milyen pályázat? (Microsoft-Kossuth, vagy SFportal kezdeményezése?)

2011. okt. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem külföldön is csak egy gyors lefolyású divat lesz, idehaza meg sosem fog elterjedni, mert nincs igény a könyvekre. Nem tudom feltűnt-e, de az ország fele nem tud olvasni, ha nem hiszed tesztelj le pár embert.
2011. okt. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A Kossuth pályázatera gondoltam.
2011. okt. 7. 23:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szoktam monitorról olvasni, de kényelmesebb inkább a kötetet kézbe venni. Persze, mondhatnátok, hogy e-book olvasóval, de az ebookjaim is ingyen beszerzettek, és örülnék, ha ruhaneműket tudnék venni, nemhogy olvasót.
2011. okt. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!