Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hülyeségnek tűnhet, de úgymond...

Hülyeségnek tűnhet, de úgymond próbaszerű könyvet írnék, vagyis nem adnám ki, csak megírnék "pár" oldalt. Tehát hogyan csináljam meg hogy az oldalszámot mindig odarakja?

Figyelt kérdés
Gondolom van megoldás arra, hogy ne nekem kelljen mindig beillesztgetnem az oldalszámot a könyv sarkába..
2011. szept. 30. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lol,persze hogy van.Wordön belül Beszúrás menü,azonbelül Oldalszámok almenü...katt...és máris beadja,ott már csak neked kell belőni ilyen alapdolgokat,hogy hova tegye az oldalszámokat,középre,balra,alulra,felülre,stb.meg adhatsz meg egyedi formátumot,mittudomén,még talán akár római számmal is számozhatsz,bár azt,mármint magát az oldalszám formátumát szerintem felesleges cifrázni...
2011. szept. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Nekem Openoffice.org 3.2-m van, abban is volt ilyen menü, de ott ha továbbmegyek egy másik oldalra akkor növeli a számot, avagy azt jelzi, hogy hány oldal van összesen.. :/
2011. szept. 30. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem már LibreOfficom van, de hátha még ugyanaz.


Beszúrás - Élőláb

Majd az első oldal lábjegyzetébe kattintasz:

Beszúrás - Mező - Oldalszám

Onnantól kezdve csak formáznod kell (Ha az egyiket formázod, a többi oldal is formázva lesz)

Én kisebbre vettem (10-es) és középre igazítottam, de ez már egyéni ízlés :) Amúgy miről fogsz írni?

2011. okt. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom. Hát igazándiból a kezdetleges tervem, amely eme kérdés megírásakor született, kudarcba fulladt. De reméljük, hogy majd megszáll megint az ihlet, immár egy jobb témával. :)
2011. okt. 3. 15:11
 5/5 A kérdező kommentje:
Naa sikerült! Köszii!! :D:D
2011. okt. 3. 15:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!