Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miféle könyvet ajánlanátok nekem?

Miféle könyvet ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Mostanában kifogytam könyvekből, és gondoltam szerencsét próbálok itt. Szeretem a kalandos, humoros regényeket, de egy kis misztikum (gondolok itt a boszorkányokra, vérfarkasra, mágiára stb.)nem hiányozhat belőle, és egy kevéske romantika sem hátrány. Szeretem az olyat mint pl a HP sorozat, mikor az író megteremt egy teljesen új világot, és kifejti hogy az mint s hogyan. Előre köszönöm a válaszaitokat:)
2011. szept. 18. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
beastly?:)
2011. szept. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dean R. Koontz könyvei nagyon jók. Misztikus, kicsit Stephen King-re hasonlít, de szerintem jobb.
2011. szept. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Burok: Nagyon izgalmas, kalandos, és földönkívüli kitalált lények szerepelnek benne, szerelem is van benne, pont amennyi kell :) Én, nagyon, nagyon szeretem, kérlek olvasd el :)
2011. szept. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolóknak, hogy vették a fáradságot, és írtak. Sokat jelent nekem, köszönöm:)
2011. szept. 19. 18:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Darren Shan vámpír vagy démon könyvei. A vámpír kicsit fordulatosabb ;).

Esetleg A Gyűrűk Ura, ha még nem olvastad, hihetetlen könyv.

2011. szept. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi, h írtál:)

Darran Shant - Démon könyveit ajánlották, utána is olvastam a wiki-n, de annyira nem nyerte el a tetszésem. Ha akarod leírhatod a véleményed a könyvekről, hátha megtetszenek:D A Gyűrűk Urát olvastam még amikor 11-12 éves voltam, de jó hogy szóba hoztad, szép emlékek:)

2011. szept. 20. 16:11
 7/7 intrepid ***** válasza:
Ha gondolod: menj be a könyvtárba, tekeredj rá a katalógusra, Keresd meg Moldova Györgyöt. Írd ki az összes könyvét, és szépen olvasgasd ki. Egy időre adtam Neked elfoglaltságot. Ha végeztél jelentkezz, adok másik nevet, ha még szükséges lesz.
2012. máj. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!