Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Pokoli báléjszakék vélemény?

Pokoli báléjszakék vélemény?

Figyelt kérdés
tartalmat ne írjatok lécci!!milyen volt?hány éveseknek ajánlod?
2011. aug. 16. 14:49
 1/8 A kérdező kommentje:
*Pokoli báléjszakák
2011. aug. 16. 14:53
 2/8 Darcy01 ***** válasza:
Bocsi az offért, de engem is érdekelne.
2011. aug. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Unalmas! Belekezdtem egy-egy történetbe, és tök hamar rájöttem hogy mi lesz a vége..

16/L

2011. aug. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
nem valami jó. egy unalmas esős délutánra jó, de amúgy nem nagy szám. én nem venném meg.
2011. aug. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én megvettem, van pár egész jó :)

Kicsit horroros.

Én 12 évesen olvastam, msot 13 vagyok.

nem akkora durranás, olvastam már jobbat, és volt, hogy vissza kellett olvasnom, mert nem értettem.

De az elvárárnak megfelelt. Rövid, szomorú, rémisztő novellákat vártam.

Volt egy, aminek a történetét sem értettem, és a kivitelezése sem tetszett. De a többi egész jó :)))

2011. aug. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Uncsi. Ilyen novellák megírására én is képes vagyok, de szerintem bárki, akiben van egy minimális írói véna. Még fantázia sem kell hozzá, legalábbis nem mérvadó, mert egyszerű, nem kifejezetten eredeti ötletekre épülnek a sztorik. Erősen izzadságszagú, ijesztőek akarnak lenni, de ez annyira sikerült annak, mint a Scooby Doo. Persze voltak benne jobb történetek, de különösebben egyik sem keltette fel az érdeklődésemet. Ahogy az egyik válaszoló írta, esős délutánokon megfelel, vagy ha valami könnyűre vágyik az ember. Egy 10-es skálán olyan 6 pontot adnék rá.
2011. aug. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Számomra rettenetes volt. Ezeknél a novelláknál még a realista orosz írókat is jobban szeretem. Komolyan, ha egy történet volt benne, ami ígéretesnek tűnt, de a vége annak sem tetszett. Sőt, továbbmegyek, a legtöbb vége rettenetes volt, sok pedig már az alapötletnél elvérzett. Vagyis, mi volt az alapötlet? az, hogy "nosza, írjunk valami vámpírosat, mert jól jönne egy kis pénz, ez meg menő mostanában"?

Ilyet én is össze tudnék hozni...

2011. aug. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó, én 18 lehettem mikor olvastam.
2011. aug. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!