Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek az Alkonyatról?

Mi a véleményetek az Alkonyatról?

Figyelt kérdés

könyv/filmről is szeretnék véleményt ha nem nagy gond:)

én ugyanis nagy fan vagyok és nem igazán tudom h magyarországon mekkora sikere van:)

köszönöm a válaszokat előre is:)


2009. ápr. 12. 22:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
1 lány mesélt nekem a könyvről. a szavaiból ítélve nagyon jó lehet mert napokig lekötötte. ma mondta h elolvasta és hihetetlenül jó érzés volt számára.:)
2009. ápr. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
63%

Én egyenlöre csak a Twilight-ot olvastam a new moont elkezdtem angolul.Állitolag a többi rész sokkal jobb mint az elsö:P

én filmben nem voltam képes végig nézni a mai napig sem:S

2009. ápr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%

Én is nagy fan vagyok X D

Olvastam az összes részt és szerintem fantasztikusak...

Érdemes elolvasni őket : )

Én a filmet azelőtt láttam, hogy olvastam a könyvet és nagyon tetszett...de a könyv sokkal jobb.

2009. ápr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
46%

Én először a filmet láttam és nagyon tetszett.Most olvasom csak a New Monnt és ennek is nagy sikere van nálam.Szerintem

mindegyik könyv nagyon jól sikerült:).És remélem a filmek is ugyan olyan jól fognak sikerülni,mint a könyvek:).

2009. ápr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
46%
Engem az egyik barátnöm kényszerített rá,hogy elolvassam a twilight-ot!! Ennek úgy 4 hónapja. Azóta elolvastam mind a 4 részt plusz még azt ami az 5-ből meg van.És nagyon jó!!! Ajánlanám bárkinek!!! Garantáltan kikapcsol és eltudja terelni bármiröl az enber figyelmét!!!
2009. ápr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

örülök h magyarországon is ekkora "fanság" van:D

én először a filmet láttam, aztán elolvastam mind a négy részt + az 5.ből ami megvan és elkezdtem előröl olvasni

most ott tartok h : kiolvastam egyszer mind a négyet+az ötből ami megvan, aztán twilight, new moon, eclipse, breaking down-t most olvasom( 27 fejezetet fejeztem be) és a filmet 16szor láttam szóval elvagyok, nem tudtad abbahagyni az olvasást, volt h bealudtam, szóval "fanság" van:D:Dimádom és nagyon megfogott benne valami, vagy talán az egész, mikor olvasom, egy kicsit olyan mintha én is cullen lennék egy kicsit:) jó érzés, imádom:):)



Twilight forever:D

2009. ápr. 14. 01:18
 7/20 anonim ***** válasza:
61%

Fantasztikus egy könyv.

Először félig elolvastam a könyvet utána megnéztem a filmet majd folytattam a könyvet. Nagyon ász! Annyira várom már a DVD-t 1000000000000000 % h megveszem! :D


Én is Twilight fan lettem :D

2009. ápr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

és mia kedvenc jelenetetekvagy idézetetek a filmből?:P

ha már itt tarunk vagy akár könyvből is:)

2009. ápr. 14. 21:43
 9/20 anonim ***** válasza:
61%
szerintem a film az nagyon rossz, de a könyvek egyszerűen fantasztikusak! mikor elkezdtem olvasni napokig csak ezen gondolkoztam! én nagyon ajánlom mindenkinek!
2009. ápr. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%

engem kiakaszt...nem szeretem amikor ennyire rászállnak egy filmre.bnőm kedvéért megnéztem eléggé tinifilm.perzse h.a 12-17 korosztály megőerül érte...amúgy semmi extra...hamar lecseng...


de már attól is ideges leszek ha a címét hallom...bocsi a rajongóknak,látom itt is van egy pár..de ez is egy vélemény...

2009. máj. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!