Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Voldemort miért nem haragudott...

Voldemort miért nem haragudott meg Pitonra, amikor az 1. részben nem hagyta megölni Harryt, és fenyegette a szolgáját?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Olvastad a könyvet?:)

A 6. rész elején Bellatrix felelősségre vonja Pitont, ekkor erre a kérdésre is kitérnek, Piton mindent elmagyaráz.

A Nagyúr nehezen bízott meg ezek után Pitonban,de meggyőzte a magyarázat miszerint Piton nem tudta, hogy Vodemort áll a dolgok mögött, csak azt láthatta, hogy Mógus meg akarja szerezni a követ becsvágyból, amit meg akart akadályozni. Azt mondta Voldemortnak, hogy ha bízott volna benne, 3 évvel korábban visszatérhetett volna, ha felfedi magát Piton előtt, akkor segített volna neki.

Harry-t nem hagyhatta megölni, mert akkor elveszítette volna Dumbledore bizalmát, és így nem tudna kémkedni a Nagyúrnak.

2011. aug. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Huuu, akkor Piton mégiscsak halálfaló? Bocsi, csak az 5. részig olvastam. :)
2011. aug. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

ma 16:07 nem akarok spoilerezni, de nem. :D

első voltam

2011. aug. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Első: Kössz a választ, olvastam a könyvet, csak már elfelejtettem egyet és mást.


Második: Hupsz, boccs elfelejtettem Spoilert írni, de még így sem találtad el, olvasd el végig a könyveket!

2011. aug. 1. 16:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Tehát Piton végig jó arc? :)
2011. aug. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ma 16:11 igazából most már mindegy, kijött az utolsó film, aki kíváncsi volt rá, már elolvasta, szóval spoiler ide vagy oda: igen, Piton pozitív karakter.
2011. aug. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Annyira nem vagyok oda a sztoriért, vagyishát csípem, és érdekel a dolog, de nem akarok nagyon belemerülni, mint mondjuk Tolkien világába.


Tehát érdekel a sztori vége, de elolvasni valószínűleg nem fogom az utolsó köteteket, bár, ki tudja, mit hoz a jövő. :)

2011. aug. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod, de hidd el nem bánnád meg ha elolvasnád. Veszíteni legalábbis nem veszítenél vele, tényleg nagyon érdekes. :) Főleg Piton története külön kiemelendő.
2011. aug. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát jó, könnyen meglehet, hogy megjön hozzá a kedvem... Csak az a baj, hogy a 4. rész óta elvesztettem a fonalat, már nem tudom, mi történt bennük... 4. rész, Trimágus kupa még oké, de az 5... Háááát, egyáltalán nem emlékszem. :) Eléggé elsiettem az 5. részt, 2 nap alatt elolvastam, úgy tűnik, kimértebben kellett volna olvasnom. :)
2011. aug. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pedig az utolsó 5 könyv aranyat ér :D Lehet, hogy neki kéne futnod újra az 5.-nek ,aztán 6-7. Ha az első 4et olvastad, kár lenne befejezetlenül hagyni a történetet nem? ;)
2011. aug. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!