Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Rajtam kívül ki szereti...

Rajtam kívül ki szereti Darren Shan könyveit? :D

Figyelt kérdés
mintha egyedül lennék ebben a világban... 14/f
2011. júl. 28. 11:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
én is nagyon szeretem őket!! :)) ez a jelenlegi kedvenc könyvsorozatom :)14l
2012. jan. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

2011-12-06 17:52

F.Nagy Piroska a nagyid?Adj neki egy ölelést helyettemXD

Egyébként nem vagy egyedül,én és a legjobb barátnőm imádjuk a Vámpírkönyveket(ő ajánlotta)

Olyan mértékben imádom hogy már-már függő vagyok.

Nagyon alulértékelt mű.Sokkal nagyobb figyelmet érdemelne mint a twilight vagy a vámpírnaplók.Darren Shan vámpírjai igazak,nem olyanok mint a legtöbb fantasy könyvben leírt szörnyek.Rengeteget szenvednek azért az életútért amit maguk választottak,szigorú szabályok kötik meg lelküket,nem tűrik a megszégyenülést,az árulást,és a felesleges vérontást.Nem földöntúli gonosz démonok,emberi lények voltak mielőtt saját akaratukból beléptek az árnyak világába.

...Bocsi eltértem a tárgyról.

Szóval alulértékelt mű,ami szerintem a filmnek is köszönhető,nem lett olyan hatalmas nagy durranás mint ami pikk-pakk lehetett volna ilyen jól kidolgozott,izgalmas és kalandos alapsztorival mint amit a könyvek kínáltak.

A karakterek sem lettek túl jók.Először is...

MI LETT MR.CREPSLEY CUKI TÜSI HAJÁVAL?!

Göndör...narancs...olyan mint egy bohóc.

ÉS KI MONDTA HOGY -ENNYIRE- ÖREG?!

Az alapján hogy valóban hány éves(180-200)maximum úgy néz ki mint aki a harmincas évei végét-negyvenes közepét tapossa.Kiszámoltam.Tegyük fel,hogy 20 éves volt mikor megvérezték.Ha ehhez hozzá tesszük hogy 10 évente egy évet öregszik,ki lehet számolni hogy 30 évesen 21-nek látszik,40 évesen 22-nek és így tovább.Ha így számolom maximum 38 évesnek kellene látszania(plusz az a pár év amit inasként töltött,így el lehet jutni 40 valahányig,csak nem tudjuk hogy hány évig volt félvámpír)

ÉS ERRE MIT KAPUNK?

...nem is mondom inkább,csak a helyet foglalom,megállás nélküli panaszáradat.

2012. febr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Darren Shan a MENŐ mindig :D
2012. márc. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!