Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Rajtam kívül még szereti...

Rajtam kívül még szereti valaki Sidney Lawrence könyveit?

Figyelt kérdés
Melyik a kedvenc könyvetek tőle???
2009. júl. 18. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megkésett nászéjszaka.Az első ilyen könyvem volt:DEz után szerettem bele az ilyen típusú könyvekbe.
2009. júl. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem az első könyvem amit tőle olvastam az az Emily volt!Utána meg jött a többi!
2009. júl. 19. 11:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Én csak 1 könyvet olvastam tőle, a Megkésett vallomás címűt, és az nagyon tetszett:))
2009. júl. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A Megkésett vallomás is nagyon jó!!!:))
2009. júl. 19. 14:54
 5/10 anonim ***** válasza:
anyukám nagyon szereti Sidney Lawrance könyveit.. az összes könyve megvan neki
2009. júl. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szerelem Jamaicában, megkésett vallomás, szívbárbaj

csak ezt a 3at olvastam tőle, de ezek nagyon tetszettek

2009. aug. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Egyébként egy magyar hölgy írja ezeket a könyveket - Radnai Gáborné.
2010. dec. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én Sidney Lawrence, Diana Palmer és Amanda Ouick könyvekkel szerettem meg az olvasást 14 évesen. Azóta eltelt 20+ év de sok egyéb más: horror, fantasy, scifi, krimi mellett a mai napig szívesen olvasom a könyveiket, már amit be lehet szerezni. Sajna az évek alatt sokat költöztem, és a gyűjteményem nagy része ezekből elveszett:( így mostanság kezdtem el újra begyűjteni ezeket a könyveket.

A napokban olvastam ráadásul, hogy SL magyar szerző, hát ledőbbentem rajta! Nem tudtam.

2021. jún. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Régi kérdés de azért válaszolok.

Én több műfajban szeretek olvasni, a romantikus az egyik, és imádom Sidney Lawrence könyveit:) vele szerettem meg az olvasást fiatalon. A könyvei legnagyobb része 40db, meg is van.

A szerelem fogságában és a Második esély c. regényeit sajna sehol nem tudtam még megszerezni, ezek hiányoznak a gyűjteményemből.:(

2021. júl. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Imádom, megvan az összes könyve:)
2021. aug. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!