Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephen King könyvek közül...

Stephen King könyvek közül melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Melyik Stephen King könyvet ajánlanátok egy még nem igazán olvasott személynek? Érdekel az író, de nem ismerem a műveit. (Alan Wake c. játékkal játszottam aminek nagyon megfogott a storya és King is hasonló történetek ír - tudtommal -) ELőre is kösz.
2011. júl. 26. 16:21
1 2
 1/12 Hailey13 ***** válasza:

Carrie, Ragyogás, Bilincsben, de legnagyobb kedvencem a Sorvadj el.

Jó olvasást!

2011. júl. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Borzalmak városa, Halálos árnyék, Az, én ezeket szeretem a legjobban.
2011. júl. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tortúra, Bilincsben! :)
2011. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2011. júl. 27. 11:28
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem a Sárkány szeme,A Setét Torony sorozat,és a Nem jön szememre álom igazán "bejött",ezek fantasy történetek!

Horrorkönyvei közül a Borzalmak városa elég ütős!:)

2011. júl. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Hailey13 ***** válasza:
kérdező, végülis melyiket fogod megvenni? csak kíváncsiságból:D
2011. júl. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Ha még nem igazán olvastál tőle, én a "Remény rabjait" ajánlanám először, aztán jöhetnek a horror könyvei. =)
2011. júl. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a sok címet! Igazából jó lenne 1-2 személyes vélemény is a könyvekkel kapcsolatban vagy egy alap story elmesélése, ahhoz hogy tudjam hogy melyiket is keresem. De majd rákeresek neten is ezekre a címekre és utánuk olvasok.
2011. júl. 31. 22:40
 9/12 vargaB ***** válasza:

Én az Állattemetővel voltam úgy, hogy miközben olvastam szinte a szívroham kerülgetett minden egyes apró zajra.

Szerintem ez a legdurvább, legbetegesebb könyve. CSak akkor ajánlom, ha nagyon erős idegzetű vagy.

Annál a résznél, amikor Rachel a nővéréről mesél, tényleg beijedtem

A másik meg: utána a macskámhoz alig mertem közeledni, annyira valóságosan leírta a "feltámadását"

jó borzongást :)

2012. febr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nekem 12 évesen volt az első a ragyogás hááát huh

nem mondanám hogy nem ijesztett meg de szerintem ne azzal kezdd

van pár nem olyan ilyesztő mint pl: remény rabjai, tortúra (inkább lelkileg megterhelő)vagy egy nagy kedvencem a holtsáv

ami viszont tényleg beteg az a : cujo ragyogás mobil christine esetleg a titkos ablak titkos kert c novella vagy a langolinierek :)

ja és az egyetértek az előbbi kommentelővel a legbetegebb mégiscsak az állattemető :)

2012. dec. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!