Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephen King-nek meik a...

Stephen King-nek meik a legjobb könyve? Miért? (kinek mi)

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:

A Végítélet :)

Ez volt az első könyv, amit olvastam tőle, utána lettem rajongó :)

2011. jan. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyik legjobb a Lisey története. Én sosem szerettem azokat a könyveket, amikben van egy szerelmi főszál, de Stephen King olyan átkozottul jól leírja, hogy ez lett az egyik kedvencem tőle. A másik a Mobil, ami az elején uncsi volt, és hülyeségnek tűnt, aztán nem tudtam letenni...
2011. jan. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ragyogás. Benne van abban a kettő könyvben, amitől FÉLTEM. De komolyan. A tiltott szoba lakója , a mai napig vissza-visszatér a fejemben esténként, és olyankor elég nehéz elaludnom. De a legprofibb az AZ , annyira tökéletesre van csiszolva , hogy öröm olvasni, és nem is érzed a könyv vastagságát.
2011. jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nagyon szeretem S.K. könyveit, sokat olvastam tőle... A legjobba a Ragyogás volt, le sem tudtam tenni. Mivel a filmjeit is imádom, megvettem a Titkos ablak - Titkos kert c könyvét ebben nagyon jó a Titkos alak, ill. a Langolierek is. Könyvben még nagyon tetszett a Tortúra is. A Ragyogás tényleg olyan, hogy le sem tudod tenni a könyvet, nagyon izgalmas, jó történet. A Tortúrát azért szerettem, mert abszolút valósnak tűnik a történet, nem ilyen szellemes valami. A Titkos ablak meg a kedvenc filmem. Ha amúgy is szereted ezt a stílust, mindenképp nézd meg (ha még nem láttad) filmen is a Titkos ablakot, meg a Rózsa vérét. Tudom, hogy a nem a film volt a kérdés, így azokat el se kezdem sorolni :)
2011. jan. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Cujo és A kedvencek temetője tetszett legjobban.
2011. jan. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Cujo,mert teljesen rális.Többször volt "szerencsém"veszett állattal találkozni,teljesen jól leírja ez a könyv az egész betegséget.
2011. jan. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Állatok temetője- itt nem csak félsz, de a lelkedre is hatással van

Tortúra- izgalmas, való életben is megtörténhet, lehetetlen letenni

2011. jan. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 vargaB ***** válasza:

először a TŰZGYÚJTÓT olvastam, lehettem kb 12 éves, de már akkor nagyon tetszett az egész "STEPHEN KING VILÁG" a kedvencem a rémkoppantók, olyan hosszú, hogy van ideje mesélni a földönkívüliekről, egy csomó családi történet játszódik mellékszálként, és persze Bobbi Anderson és Jim Gardener furcsa kapcsolata is ott van...

a legjobban a vége felé folytatott beszélgetésük fogott meg (tudom, ez így elég tág fogalom, de majdnem 1000 oldalas a könyv :))

2012. febr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!